NASI WYKŁADOWCY
 

   
GERARDO PIZARRO
Wywodzi się z peruwiańskiego rodu szamanów sięgającego kultury Mochica z Peru przed Inkami.
W wieku 12 lat uciekł z domu, aby pobierać nauki od peruwiańskich curandero zamieszkujących Andy i peruwiańską część Amazonii. Szamańskie inicjacje przechodził u Indian Aguaranos, praktykował u curandero z plemienia Jaguarów, a następnie u Hurus nad jeziorem Titicaca. Poznał sposoby uzdrawiania za pomocą świętych roślin i zaczął prowadzić rytuał Mesa Chamanica.
 
GABRIELLE ORR
autorka książki "Akashic Records - One True Love (Kronika Akaszy - Prawdziwa Miłość), certyfikowana nauczycielka, konsultantka i terapeutka pracującą z zapisami Kroniki Akaszy, uzdrowicielka Healing Touch Practitioner, Mistrzyni Reiki, specjalistka od mowy ciała, masażystka, konsultantka Feng Shui. Od 2002 r. prowadzi seminaria w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wychowała już ponad pięć tysięcy swoich studentów. Przez wiele lat pracowała w Niemczech z dziećmi upośledzonymi umysłowo, pacjentami w śpiączce oraz ich rodzinami.

ROSA BRANCO (BIAŁA RÓŻA)
Prawa ręka słynnego uzdrowiciela Jana od Boga z Brazylii
medium, uzdrowicielka duchowa, terapeutka, licencjonowana masażystka i znawczyni tradycyjnej medycyny chińskiej. Pojawiające się wokół niej energie manifestują się jako wyraźnie widoczne białe światło. Prowadzi zajęcia z kręgarstwa, masażu, fizykoterapii i akupunktury. Jej nadrzędnym celem jest pomoc w zintegrowaniu ciała, umysłu i ducha. Na swoich zajęciach wykształciła już 6 tysięcy studentów.

SEBASTIAN MINOR
założyciel i prezes Fundacji Feniksa. Trener rozwoju osobistego potencjału, przewodnik dusz, tanatoterapeuta, pracuje z umierającymi i osobami nieuleczalnie chorymi. Jego przewodnikami duchowymi są mistrzowie z Wielkiego Białego Braterstwa. Prowadzi Warsztaty "Odprowadzanie dusz" i "Obrona psychiczna".

WOJCIECH SERGIEL
inżynier, architekt, prowadzi Pracownię Architektury Holistycznej. Założyciel Centrum Świadomego Kształtowania Energii.
Od wielu lat projektuje oraz bada oddziaływania kształtu na życie ludzkie na poziomie fizycznym i duchowym. Prowadzi warsztaty: Świadomego Kształtowania Energii, Feng Shui, Kompasu Ki.

 
ELŻBIETA M. JÓŹWIAK
Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka, zajmuje się terapią sztuką i uzdrawianiem dźwiękiem przy pomocy gongów i mis tybetańskich. Maluje obrazy energetyczne oraz stosuje masaż manualno-energetyczny. Swoje doświadczenia jako masażystka i terapeutka zdobywała pod okiem szamanów: afrykańskich, peruwiańskich i syberyjskich oraz u mistrza i gongu Dona Conreaux. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.
   

JOSAF - BIAŁY SOKÓŁ od dzieciństwa miał dar rozumienia języka przyrody, przepowiadania przyszłości i odgadywania ludzkich myśli. Nigdy nie rozstawał się z bębenkiem, swoim ukochanym instrumentem muzycznym, na którym wygrywał melodie współbrzmiące ze światem przyrody. Wiedział, że muzyka, która dźwięczała w jego duszy miała moc uzdrawiania ciała i umysłu. Na początku swojej drogi rozwoju duchowego interesował się psychologią przyrody oraz hipnozą. Po kilku latach poszukiwań powrócił do pracy z bębnem i ludzkim głosem, za pomocą którego potrafił wyrazić wszystko to co dostrzegał w przyrodzie. W 1979 roku, wraz z rodziną, wyemigrował do USA gdzie kontynuował naukę zdobywając licencję fizjoterapeuty. Opracował metodę Przyspieszenia Transformacji Energetycznej (Accelerating Energy Transformation).

   
WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz w Miejscach Mocy.
   

Jeśli chcesz się skontaktować z naszymi wykładowcami to napisz do nas lub zadzwoń.

NAPISZ DO NAS