NASI WYKŁADOWCY
 

 
GABRIELLE ORR
Autorka książek "Kronika Akaszy - Jedyna Prawdziwa Miłość" oraz "Kronika Akaszy - Jesteś cudem", certyfikowana nauczycielka, konsultantka i terapeutka pracującą z zapisami Kroniki Akaszy, uzdrowicielka Healing Touch Practitioner, Mistrzyni Reiki, specjalistka od mowy ciała, masażystka, konsultantka Feng Shui. Od 2002 r. prowadzi seminaria w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wychowała już ponad pięć tysięcy swoich studentów. Przez wiele lat pracowała w Niemczech z dziećmi upośledzonymi umysłowo, pacjentami w śpiączce oraz ich rodzinami.

ZARATHUSTRA
Uzdrowiciel duchowy, szaman i medium o międzynarodowej sławie, założyciel 5th Dimensional Quantum Healing & Awareness. Poświęcił swoje życie misji podnoszenia ludzkiej świadomości. Swoje imię duchowe Zarathustra otrzymał w przekazie w maju 1990 roku. Przez prawie trzydzieści lat pobierał nauki u Wschodnich i Zachodnich mistrzów. Uczył się u słynnej amerykańskiej wizjonerki Adele Tennings, hinduskiego guru Papaji oraz od irańskich sufi. Otrzymał serię przekazów od przewodników duchowych z Piątego Wymiaru. W wyniku fizycznej przemiany nabył zdolność dokonywania zabiegów chirurgii psychicznej, postrzegania ludzkiego wnętrza oraz używania swojej ręki jako transmitera wysokiej częstotliwości.

SEBASTIAN MINOR
Założyciel i prezes Fundacji Feniksa. Trener rozwoju osobistego potencjału, przewodnik dusz, tanatoterapeuta, pracuje z umierającymi i osobami nieuleczalnie chorymi. Jego przewodnikami duchowymi są mistrzowie z Wielkiego Białego Braterstwa. Prowadzi Warsztaty "Odprowadzanie dusz" i "Obrona psychiczna".

ROBERT SCHWARTZ
Autor książek " Odważne Dusze" oraz "Dar duszy".
Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem "Odważnych Dusz" rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia. Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

 
ELŻBIETA M. JÓŹWIAK
Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka, zajmuje się terapią sztuką i uzdrawianiem dźwiękiem przy pomocy gongów i mis tybetańskich. Maluje obrazy energetyczne oraz stosuje masaż manualno-energetyczny. Swoje doświadczenia jako terapeutka zdobywała pod okiem szamanów: afrykańskich, peruwiańskich i syberyjskich oraz u mistrza i gongu Dona Conreaux. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.
   

OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

   
WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI
Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz w Miejscach Mocy.
   

Jeśli chcesz się skontaktować z naszymi wykładowcami to napisz do nas lub zadzwoń.

NAPISZ DO NAS