Specjalnie na życzenie uczestników zajęć
8 XII 2017
Aktywacja Trzeciego Oka - Szamańskie Uzdrawianie
intensywne mini warsztaty
prowadzi: ZARATHUSTRA

Warszawa


Podczas mini warsztatów Zarathustra wchodzi w odmienny stan świadomości, aby otrzymać dostęp do ukrytej rzeczywistości duchowej.
W czasie zajęć zostaną wykorzystane terapeutyczne częstotliwości dźwiękowe wpływające na ciało, umysł i duszę z zamiarem wprowadzenia na tych trzech poziomach stanu zdrowia i równowagi.
Zarathustra otworzy portal prowadzący do 5-go wymiaru i połączy wszystkich uczestników z Energią Źródła.
Kolejnym etapem pracy na warsztatach jest bezpieczna aktywacja "trzeciego oka" wspomagana przez hipnotyczną i transcendentalną muzykę połączoną z szamańską terapią wibracyjną.
Uzdrowiciel dostraja się do indywidualnej wibracji ciała eterycznego z zamiarem usunięcia z niego energetycznych blokad powodujących zaburzenia na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.
Podczas warsztatów:
Uzdrawianie Szamańskie:
Zarathustra wchodzi w odmienny stan świadomości, aby otrzymać dostęp do ukrytej rzeczywistości duchowej. Uzdrowiciel skanuje ciało każdego uczestnika seansu, porządkuje i przywraca właściwą energię pola aurycznego oraz przekazuje potężną dawkę uzdrawiającej boskiej energii.

Oczyszczanie Szamańskie
: Uzdrowiciel usuwa z uczestników zajęć toksyczne i inwazyjne energie, które mogą powodować zaburzenia fizyczne, umysłowe i duchowe.

Uzdrawianie Dźwiękiem:
W czasie warsztatu zostaną zastosowane terapeutyczne częstotliwości dźwiękowe wpływające na ciało, umysł i duszę z zamiarem wprowadzenia na tych trzech poziomach stanu zdrowia i równowagi.

Chirurgia Psychiczna:
Uzdrowiciel dostraja się do indywidualnej wibracji ciała eterycznego z zamiarem usunięcia z niego energetycznych blokad powodujących zaburzenia na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Aktywacja Trzeciego Oka: Kolejnym etapem pracy na warsztatach jest bezpieczna aktywacja "Trzeciego Oka" wspomagana przez hipnotyczną i transcendentalną muzykę.
Zarathustra podchodzi do każdego uczestnika mini warsztatów i osobiście dokonuje aktywacji.


Zajęcia w godzinach 18:00 - 21:00
Centrum konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13, II piętro, sala konferencyjna.
Należy przynieść koce do leżenia. Zalecamy ubranie sportowe.
W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe.
Zajęcia będą tłumaczone na język polski.


ZARATHUSTRA
Uzdrowiciel duchowy, szaman i medium o międzynarodowej sławie, założyciel 5th Dimensional Quantum Healing & Awareness.
Poświęcił swoje życie misji podnoszenia ludzkiej świadomości.
Swoje imię duchowe Zarathustra otrzymał w przekazie w maju 1990 roku.
Przez prawie trzydzieści lat pobierał nauki u Wschodnich i Zachodnich mistrzów duchowego rozwoju. Uczył się u słynnej amerykańskiej wizjonerki Adele Tennings, hinduskiego guru Papaji oraz od irańskich sufi.
Otrzymał serię przekazów od przewodników duchowych z Piątego Wymiaru. W wyniku fizycznej przemiany nabył zdolność dokonywania zabiegów chirurgii psychicznej, postrzegania ludzkiego wnętrza (wzrok rentgenowski) oraz używania swojej prawej ręki jako transmitera wysokiej częstotliwości.

Obecnie Zarathustra podróżuje po całym świecie prowadząc głęboko transformujące seminaria poświęcone zrozumieniu świata duchowego, aktywacji 'trzeciego oka", szamańskiemu uzdrawianiu oraz pracy ze świadomością.
Podczas seansów zbiorowych i sesji indywidualnych uzdrawia ciało fizyczne, mentalne i emocjonalne. Potrafi odnaleźć w każdym jego ukryte "prawdziwe ja" i przywrócić mu naturalną ciszę i spokój. Dzięki boskiemu przewodnictwu Zarathustra ma zdolność prowadzenia świadomości innych ku Piątemu Wymiarowi.
Czytaj wywiad z Zarathustrą: Przesłanie z Piątego Wymiaru <<<>>>


8 XII 2017 (piątek), godz. 18:00 - 21:00
Aktywacja Trzeciego Oka - Szamańskie uzdrawianie - intensywne mini seminarium, prowadzenie Zarathustra.
Warszawa, Centrum Konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13, II piętro.
Koszt uczestnictwa: 200 zł
Zajęcia będą tłumaczone na język polski.
Na zajęcia należy przyjść w wygodnym, komfortowym ubraniu i przynieść koc lub matę.

Osoby uczestniczące we wcześniejszych zajęciach z Zarathustrą otrzymają rabaty.

Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl