NOWE TECHNIKI ODCZUWANIA ENERGII
UWALNIANIE OD TRAUM
PRACA NAD SOBĄ
prowadzi: EWA BREMEC

14 - 15 X 2017 - Warszawa


Ideą zajęć jest zrozumienie wielopoziomowej i przestrzennej formy ludzkiego bytu oraz poznanie sposobów oddziaływania na poziomach informacyjno-energetycznych w biopolu człowieka.

Seminarium przeznaczone jest dla osób, które uczestniczyły przynajmniej w jednych zajęciach "Diagnostyki karmicznej" i pragną pogłębić swoją wiedzę oraz samodzielnie kontynuować:
- pracę nad sobą,
- uwalnianie się od problemów,
- samouzdrawianie,
- poprawianie komfortu i jakości własnego życia.

Nasze życie to nie tylko ciało fizyczne (forma przestrzenna) oraz umysł, ale także wyższe poziomy subtelne połączone z wymiarem Duszy.
Jeśli chcemy poprawić swoje zdrowie oraz komfort życia to nie możemy ograniczać się do pracy na podstawowych poziomach. Musimy dokonać trudu i wyjść na wyższe poziomy, gdzie są ukryte i zaczynają się przyczyny naszych wszystkich problemów.

Na zajęciach nauczymy się:
- samodzielnego rozpoznawania własnych destrukcyjnych programów, podświadomych wzorców i uzależnień
- poznamy różne techniki relaksacyjne ponieważ praca jaką będziemy wykonywać wymaga głębokiego rozluźnienia i uwolnienia napięć.
- technik odczuwania energii.

Plan zajęć:
Sobota - odczuwanie energii
- Axis Mundi - medytacja szamańska czyli najprostszy sposób poniesienia poziomu energii.
- Techniki relaksacyjne - poznanie różnych techniki oraz ćwiczenie.
- Klasyczna relaksacja prowadzona - ćwiczenie praktyczne.
- Różne techniki oddechowe.
- Sposoby odczuwania energii.
- Medytacja - ćwiczenie praktyczne.

Niedziela - wychodzenie na wyższe poziomy
- Samodzielne prowadzenie procesów transformacji (samouzdrawianie).
- Merkawa - według biorgonomii.
- Odczuwanie wysokich (subtelnych) i niskich wibracji.
- EST - The Energy Sensing Technique (blinkanie).
- Kody wyjścia na wyższe poziomy.
- Procesy transformacji

 


EWA BREMEC
Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Czytaj wywiad z Ewą Bremec: Lubię patrzeć jak ludzie stają się szczęśliwi.

Plan zajęć Ewy Bremec

14 - 15 X 2017 (sobota - niedziela)

Nowe techniki odczuwania energii, uwalnianie od traum, praca nad sobą
Warszawa, Centrum Konferencyjna "Społem", ul. Grażyny 13, sala Niebieska,
I-sze piętro.

w godzinach 10:00 - 17:00. (z godziną przerwą na obiad)
Koszt seminarium: 440 zł
Wykłady i zajęcia będą prowadzone w języku polskim.
Ilość miejsc ograniczona - tylko 25 uczestników.
Na zajęcia należy przyjść w luźnym stroju i przynieść: koc i karimatę do leżenia oraz zeszyt i długopis do prowadzenia notatek.
Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.

16, 17 X 2017 - Sesje indywidualne.
Diagnostyka karmiczna.
- uzdrawianie na poziomie: fizycznym, psychicznym, duchowym,
emocjonalnym,
- rozwiązywanie problemów: rodzinnych, biznesowych i sercowych,
Czas trwania sesji ok 50 min.
Opłata: 200 zł

Miejsce: Warszawa, ul. Marszałkowska 62
tylko na wcześniejsze zapisy.


Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem".
z Dworca Centralnego - tramwaj 10, od Domów Centrum - tramwaje 18 i 35.
Wysiadamy na przystankach "Dworkowa" lub "Morskie Oko".


Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "Społem" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,
Na hasło Ars Libra otrzymają Państwo zniżkę na noclegi w czasie kursu.
pokój 1-osobowy - 145 zł
pokój 2-osobowy - 175 zł
pokój 3-osobowy - 205 zł
telefon do rezerwacji: 22 44 08 210
e-mail: pokoje@csk-spolem.pl


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673

EWA BREMEC - o swojej metodzie.
Porządkowanie przestrzeni własnego życia
- W większości przypadków, na warsztaty oraz konsultacje indywidualne przychodzą osoby, które starają się rozwiązać problemy w związkach, rodzinie, miejscu pracy, czy poprawić niezadowalający stan własnego zdrowia. Mają nadzieję, że dzięki możliwości uzyskania informacji z biopola, (które znane jest także, jako pole, pole morfogenetyczne, pole informacyjno-energetyczne, czy pole akaszy), uda im się zrozumieć przyczyny i osiągnąć satysfakcjonującą poprawę. Ważnym elementem tego procesu stanowi zrozumienie, że zarówno problemy, jak i choroby, nie są złem koniecznym, ale pomocą na drodze podnoszenia świadomości i duchowego wzrostu. Są niczym migające czerwone światełko, sygnalizujące, że powinniśmy się zatrzymać, zweryfikować dotychczasowe postępowanie, oraz zastanowić nad obraniem nowej, lepszej drogi. Aby znajdując się w trudnej, a niejednokrotnie traumatycznej sytuacji nie czuć się jak bohater toczącego się dramatu, ale dzięki zrozumieniu, rozpocząć prowadzącą do poprawy, pracę nad sobą.

Kluczowym momentem, niezbędnym do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu przemian, jest uświadomienie sobie wielopoziomowej struktury ludzkiego bytu. Ponieważ ciało fizyczne, na którym rozpoznajemy symptomy choroby wraz z ludzką psychiką, związane są z poziomem materii. Natomiast przyczyny ukryte są zwykle głębiej, na poziomie uczuć i emocji, na poziomach informacyjno-energetycznych (możemy tam odnaleźć wzorce i programy odziedziczone po przodkach, czy przyniesione z poprzednich wcieleń). Jak również na poziomie duchowym, gdzie realizowany jest cel duszy, a problemy uwarunkowane są karmicznie i związane z zadaniem obecnego życia. I to właśnie dla zrozumienia tego wyższego celu, podświadomie dążymy do sytuacji (jednej lub wielu), które zmuszają nas niejako do podjęcia poszukiwań. Czasem osoba, aby podnieść poziom świadomości i wykonać znaczący krok naprzód, na drodze ewolucji własnej duszy, kieruje się celowo w stronę traumatycznej sytuacji, gdyż potrzebuje doświadczenia przeciwnego do tego, jakie miała w przeszłości. Często też właśnie, dlatego, trafia na tego typu warsztaty, czy konsultacje, pomimo iż czasem w ogóle sobie tego nie uświadamia, bo kieruje ją tam intuicja, związana z poziomem duszy.

Warto wiedzieć, że dopóki nie przestaniemy szukać winy oraz winnych na zewnątrz, nie zrozumiemy, że sytuacja zewnętrzna stanowi odzwierciedlenie naszego wewnętrznego stanu, nie zrozumiemy przyczyn i nie rozpoczniemy pracy nad sobą, tak długo, nawet chwilowa poprawa, czy wycofane symptomy, będą wracać i wymuszać podjęcie zdecydowanych działań. Tego typu warsztaty są okazją zwrócenia się do wewnątrz, zrozumienia istoty i przyczyny własnych ograniczeń oraz uwolnienia się ze skostniałych wzorców, programów czy uzależnień. Są pomocą do rozpoczęcia procesu transformacji, pozwalającego prowadzić bardziej świadome i satysfakcjonujące życie. Zrozumienia, że dzień dzisiejszy jest efektem postępowania w przeszłości oraz zalążkiem tego, co dopiero nadchodzi - Ewa Bremec.

Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl