SESJE INDYWIDUALNE
przez telefon lub Internet
Ewa Bremec, Agnes Chodkiewicz,
Maria Biniasz, Beata Paterska


Potrzebujesz szybkiego wsparcia, pomocy, pozytywnej energii, porady coachingowej. Nasi uzdrowiciele, terapeuci i doradcy są do twojej dyspozycji.

Chcesz uwolnić się od przeszłości lub wytyczyć nowy kierunek życia w zmieniających się warunkach - możesz to zrobić poprzez nasze telefoniczne lub internetowe konsultacje.

Na Wasze zgłoszenia czekają:


MARIA M. BINIASZ
dyplomowana nauczycielka Systemu Odczytywania Planu Duszy, absolwentka Holistic Healing Collage, nauczycielka Vedic Art, hipnoterapeutka, doradca życiowy, prowadzi zajęcia z duchowego life coachingu oraz mindfulness, tarocistka.


- Nazywam się Maria M. Biniasz i uważam, że jesteśmy tutaj, na tej planecie, aby żyć szczęśliwie i cieszyć się chwilą. Kocham moje życie, takim jak wygląda obecnie, jednak nie zawsze w przeszłości tak było. Dotarcie do punktu, w którym jestem teraz zajęło mi lata rozwoju osobistego, nauki, doświadczeń życiowych i pokory.

Jako absolwentka prawa miałam fantastyczną pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce. Jednak chciałam realizować swoje marzenia i przeniosłam się do Londynu. Tutaj również ukończyłam studia podyplomowe na wydziale prawa Uniwersytetu Westminster.

AGNES CHODKIEWICZ
Uzdrowicielka, terapeutka i Live Coach & Energy Healer z Nowego Jorku.
Od 15 lat pracuje jako uznany trener rozwoju osobistego oraz dyplomowany uzdrowiciel energetyczny.
Zdolność widzenia energii i słyszenia istot niefizycznych posiadła od urodzenia. Już jako mała dziewczynka bawiła się ze swoimi "niewidzialnymi" przyjaciółmi. W chwilach zdenerwowania lub ekscytacji spontanicznie opuszczała swoje ciało i obserwowała siebie samą z wysokości. Chociaż w latach młodości Agnes nie wiele mówiło się o takich sprawach to wokół niej ciągle pojawiały się osoby, które naprowadzały ją na drogę duchową. Jako młoda dziewczyna wyjechała do USA gdzie obok rozwoju osobistego realizowała się także w biznesie.
Poprzez samokształcenie i medytację wypracowała własną technikę i sposoby pracy z energiami.

Obecnie w swojej pracy wykorzystuje między innymi: theta healing, techniki kwantowe, universal healing, universal touch oraz wiele innych technik. Od wielu lat uczy innych samo uzdrawiania z wykorzystaniem Energii Życia.

BEATA PATERSKA
Z wykształcenia germanistka, coach, doradca życiowy. W pracy posługuje się archetypem, symbolem i szeroko rozumianą metaforą. Korzysta z kart terapeutycznych, anielskich i tarotowych jako wizualnego narzędzia w drodze do głębszego zrozumienia, uzdrowienia i Świadomości.  
Od 2009 współpracuje z Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i miesięcznikiem "Szaman" -  dla którego pisze artykuły poświęcone rozwojowi osobistemu i duchowemu.
Pracuje z:
- Kartami Wewnętrznego Rozpoznania,
- Kartami Życia,
- Kartami Miłości,
- Kartami Uzdrowienia wg Psychologii Wizji Chucka Spezzano.
Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, wykłady.

 

EWA BREMEC
Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Ewa Bremec - Diagnostyka Karmiczna
sesje telefoniczne, czas: 60min., koszt 200zł

Beata Paterska - Tarot, Karty, coaching
sesje przez Skype lub Whatsapp, czas: 60min., koszt 200zł

Agnes Chodkiewicz - uzdrawianie, doradztwo, coaching
sesje przez Whatsapp, czas: 60min, koszt 300zł

Maria M. Biniasz - Plan Duszy, hipnoterapia
sesje przez Skype, czas ok. 110min., koszt 500zł

Zgłoszenia i informacje: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl