CZYTANIE Z KRONIKI AKASZY
sesje przez telefon i Internet

prowadzi:
Victoria Stankiewicz-Władimirow


Polecamy sesje indywidualne czytania z Kroniki Akaszy prowadzone przez Victorię Stankiewicz-Władimirow - naszą ulubioną tłumaczkę
.

- Trzy lata temu poszukiwania własnej autentyczności przyprowadziły mnie na warsztaty Gabrielle Orr "Wejście do Kronik Akaszy". Miałam wtedy wiele pytań na które bezskutecznie poszukiwałam odpowiedzi. Od 2001 roku praktykuję Reiki. Dzięki temu wiedziałam, że istnieje przestrzeń - Pole Akaszy, w którym znajdują się wszystkie odpowiedzi. Miałam wtedy wiedzę teoretyczną i "otarłam się" o Kroniki Akaszy poprzez pracę z Reiki. Jednak dopiero poprzez usystematyzowaną praktykę i instrukcje, które zostały przekazane mi przez Gabrielle nauczyłam się pracować z Kronikami Akaszy.

- Kroniki są uniwersalnym kompendium wiedzy i nieskończonych możliwości. Wgląd w Kroniki Akaszy pozwala dostrzec możliwości, które w życiu codziennymi pozostają ukryte z tego prostego powodu, że w życiu codziennym, kiedy mamy jakiś problem czy nierównowagę, postrzegamy daną sytuację z perspektywy problemu - czyli poziomu energetycznego, na którym trwamy. Wejście do Kronik Akaszy pozwala nam wejść na wyższy poziom - w pole Bezwarunkowej Miłości, unieść się nad problemem i spojrzenie na niego z szerszej perspektywy. Mogę porównać to doświadczenie do rozłożenia przed sobą mapy, na której zostały nakreślone wszystkie opcje i możliwości. Dodam, że jest to mapa "żywa", dynamiczna, która zmienia sie w zależności od naszych wyborów. Możemy zobaczyć na niej skąd wyszliśmy i jakie są ścieżki, które najskuteczniej doprowadzą nas do realizacji naszych zadań życiowych i osiągnięcia pełni. Przez pełnię rozumiem pełne wykorzystanie naszego potencjału, stan szczęścia i harmonii - Victoria Stankiewicz-Władimirow.

 


VICTORIA STANKIEWICZ-WŁADIMIROW
- terapeutka Reiki, masażu tajskiego, instruktorka fitness, empatka, szamanka. Utalentowana tłumaczka mówiąca w kilku językach.
Od kilku lat tłumaczy seminaria "Wejście do Kroniki Akaszy" prowadzone przez Gabriellę Orr w Polsce.
Odczytów z Kronik Akaszy udziela w językach: polskim, rosyjskim, angielskim i francuskim.

Osoba zamawiająca sesję przesyła opłatę na nasze konto.
Po wpłynięciu środków ustalamy najbliższy dogodny termin sesji.

Dostępne godziny: od poniedziałku do piątku 9:00 - 12:00 i 18:00 - 21:00,
w weekendy
- cały dzień.
Czas trwania odczytu od 60 do 90 min - koszt sesji 300zł.

Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl