SUKCES TO JA
intensywny kurs internetowy
prowadzi Oleg Rusnak

zajęcia online

Zapraszamy do uczestnictwa w ośmioczęściowym kursie internetowym "Sukces to JA", podczas którego Oleg Rusnak zaprezentuje wszystkie osiem kroków prowadzących nas do osiągania sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Relacje
Sukces w związku opiera się nie tylko na "jakichś tam" działaniach, ale na właściwych działaniach.

Biznes
Sukces w biznesie nie bierze się z ilości wykonanych działań, ale właściwych działań.

Zdrowie
Sukces w poszukiwaniu duchowości i zdrowego życia nie opiera się na chaotycznych działaniach, ale na prawidłowych i wyważonych działaniach.

Możecie zapytać, czy można nauczyć się tak działać, aby osiągnąć sukces?
Na to pytanie istnieją dwie odpowiedzi:

Odpowiedź numer 1
Ucz się na własnych błędach i zdobywaj doświadczenie. Ale w tym wariancie jest wiele pułapek. Są one związane z utratą motywacji, siły, czasu i finansów. W dodatku nie masz  gwarancji, że wystarczy Ci energii, aby odnieść sukces. Być może stracisz ją na drodze do sukcesu zanim osiągniesz swój cel.

Odpowiedź numer 2
Szybko i skutecznie ucz się i zdobywaj wiedzę od tych, którzy wiedzą, jak  bez utraty energii osiągnąć Sukces.


Kurs "Sukces to Ja" składa się z 8 części będących krokami prowadzącymi do Sukcesu.
1. Poszerzanie granic świadomości
Możliwość zobaczenia, co było za ekranem zaprzeczenia. Prawo wszechświata. Umiejętność dostrzegania sytuacji z różnych perspektyw i właściwego z nimi współdziałania.

2. Algorytm tworzenia celów - krok po kroku
Technika tworzenia celów i koncentrowania się na nich. Badanie metafizycznych aspektów wpływu umysłu i uważności na sukces. Poranne techniki tworzenia matrycy swoich celów.

3. Twoja mowa wpływa na jakość i sukces.
Dowiesz się, jak mowa przejawia się w prawie wszechświata. Dowiedz się, jak mowa jest związana z naszym kodem DNA.W jaki sposób nasza mowa może doprowadzić Cię do sukcesu.

4. Twoje działania muszą być prawidłowe.
Algorytm działań oparty na twoich celach. Techniki odtwarzania matrycy działań prowadzących do sukcesu. Naucz się kontrolować swoje prawidłowe działania.

5. Plan zmiany twojego życia.
Etyka człowieka i techniki koncentracji na właściwym stylu życia. Karma złych uczynków. Świadomość swojego wielkiego celu.

6. Właściwy wysiłek. Motywacja.
Sposoby uzyskania energii wysokiej jakości. Wiedza na temat pozyskiwania i akumulacji energii. Zachowanie pokoju i równowagi.

7. Poświęcenie się swoim celom.
Analiza i rozumienie. Transformacja i świadomość.

8. Praktyka koncentracji
Zdolność wykraczania poza wszelkie wzorce. Zdolność przenikliwej analizy rzeczy. Techniki i medytacje wspomagające koncentrację.

Przypomnijcie sobie drugi z wykładów Olega zamieszczony na Youtube, będący wprowadzeniem do kursu, podczas którego omawia zagadnienia jakie zostaną poruszone na zajęciach.

 
- W wielu przypadkach ludzie mają nadzieję, że zrobienie "czegoś tam" doprowadzi ich do sukcesu. Tymczasem konieczne jest robienie nie "czegoś tam", ale tego, co bezpośrednio prowadzi do pozytywnych rezultatów. Jeżeli twój sukces okupiony jest trudem i wyrzeczeniami to znaczy, że działacie niewłaściwie.
Oleg Rusnak, ekspert rozwoju osobistego.

Drogi Przyjacielu
Dowiesz się, że już 5000 lat temu stworzono idealną formułę sukcesu i szczęścia. Życie zmienia się co sekundę, zmieniają się sytuacje, relacje i ludzie. Ale ośmioraka ścieżka, którą podążasz, nie ulega zmianie. Prawa sukcesu nie zmieniają się. Gdziekolwiek nie pójdziesz, zdobyta wiedza będzie wskazywała Ci drogę i zasady postępowania. Wszystko, czego potrzebujesz do sukcesu, znajduje się w tym niesamowitym kursie: "SUKCES TO JA"


OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe na Kaukaz, Ałtaj, Egiptu, Kirgistanu i wyspę Bali.

Czytaj wywiad z Olegiem Rusnakiem:
"Pytania do naszego życia" <<<>>> opublikowany w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar", 1/2018.
oraz cykl artykułów "Metafizyka ludzkiego ciała" zamieszczonych w numerach 10/2018, 11/2018, 12/2018 oraz 01/2019 miesięcznika "Czwarty Wymiar".

Zapisz się na nasz intensywny webinar Olega Rusnaka i zdobądź praktyczną wiedzę.
Czekamy na Wasze zgłoszenia - początek kursu już wkrótce
Każda z 8 części kursu "Sukces to JA" to ponad dwugodzinny wykład. Wykłady będą emitowane 2 razy w tygodniu (wtorek i piątek). Każdy z uczestników otrzyma unikalny link do zapisu wykładu, aby mógł korzystać z niego i powtórnie oglądać dowolną ilość razy.

Wszystkie zainteresowane kursem osoby mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na arslibra@o2.pl
Pełny koszt kursu to 800zł, istnieje możliwość wykupienia połowy kursu.

Wykłady Olega Rusnaka będą tłumaczone na język polski.
Rozpocznij rok szkolny otwarciem się na Sukces.

Kolejna wizyta Olega w Polsce już w lutym przyszłego roku, poprowadzi wtedy warsztaty "Kosmiczne Uzdrawianie", więcej informacji już wkrótce.

Zapraszamy także na Wyjazdy Duchowe z Olegiem Rusnakiem w 2020 roku
Pierwsze informacje na naszej podstronie <<<>>>

Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673

Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl