WSZYSTKO JEST ILUZJĄ
pragmatyczna duchowość w życiu i biznesie
seminarium Michała Koniecznego z USA
29 II - 1 III 2020

Warszawa
Karma to doświadczenia, z którymi konfrontujemy się czy tego chcemy, czy też nie. Wszystkie pozytywne jak i negatywne doświadczenia oparte są na duchowym prawie przyczyny i skutku. W każdym wyzwaniu, z jakim się konfrontujemy mieści się pragnienie, w każdym pragnieniu, jakie pobudza się w nas, mieści się wyzwanie. Prawo biegunowości (dwoistości) występuje także w samej Karmie i jest nierozerwalnie połączone z transformacją duszy.

Pragnienia i wyzwania mają wspólny mianownik, metafizyczną przyczynę. Zadaniem każdej duszy jest odkrycie wszelkich przyczyn i przetransformowanie ich w duchową Wolną Wolę. Proces ten często nazywamy doświadczeniem. Wolna Wola jest wynikiem transformacji świadomości cząsteczki na świadomość fali. W celu przetransformowania świadomości niskich wibracji, elektron o negatywnym ładunku energetycznym, powinien skonfrontować się z bratnim elektronem o pozytywnym ładunku energetycznym. W wyniku tej duchowej interakcji powstaje nowa nieznana i nieprzewidziana, lecz pozytywna wibracja, potocznie nazywana duchowym wypełnieniem.

Podczas dwudniowego seminarium Michał Konieczny podzieli się blisko 40-stoletnim doświadczeniem z wymiarów samo-transcendencji i transformacji karmy. Przedstawi czteropoziomową Kosmiczną Technologię, pozwalającą na kontrolowanie i transformowanie metafizycznego prawa przyczyny i skutku. Dowiesz się jak implementować Wolną Wolę w każdym pobudzonym pragnieniu oraz wyzwaniu, z którym się obecnie konfrontujesz, bez skutków ubocznych. Nauczysz się, jak w sposób duchowy możesz wpłynąć na skracanie czasu między przyczyną a końcowym efektem; między pragnieniem i jego wypełnieniem.


 

PLAN WARSZTATÓW
"Wszystko jest Iluzją".

Sobota 29 II 2020, początek godz. 10:00
PANEL I. PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE - PRZECIWNOŚCI SIĘ ODPYCHAJĄ

Często słyszymy, że podobne przyciąga podobne, że przyciągamy wprost proporcjonalnie to, jakie posiadamy wibracje. Dlatego nie ustajemy w poszukiwaniach duchowych narzędzi, które pomogłyby osiągnąć coraz to wyższy stan emocjonalnego wypełnienia. Upodabniamy się do dawcy, co sprawia, że czujemy się lepiej. Po osiągniętym uczuciu spełnienia powraca wcześniej lub później pierwotny stan niższych wibracji. Jednym z powodów jest iluzoryczna budowa wyższych wibracji. 

PANEL II. CZTERY KANAŁY DUCHOWOŚCI

Każde nasze pragnienie, myśl, emocja, działanie czy wyzwanie zawiera w sobie dozę pewności oraz wątpliwości. Najczęściej wątpliwość przeważa pewność, stąd usilne poszukiwania za pewnością oraz iluzoryczną kontrolą wątpliwości. Te dwie energie docierają do nas i wychodzą z nas poprzez nieświadome cztery kanały świadomości. Poprzez odzyskanie duchowej kontroli nad nimi, wzrośnie w naszej świadomości stan, za którym tak bardzo podążamy, stan wewnętrznej pewności.

PANEL III. KOREKCJA ŚWIADOMOŚCI KARMY 
Bez względu czy mamy do czynienia z pragnieniem, które chcielibyśmy wypełnić, czy życiowym nagłym i nieplanowanym wyzwaniem, które życzylibyśmy, aby jak najszybciej się zakończyło. Pragniemy natychmiastowej kontroli sytuacji, której zadaniem jest podniesienie naszych wibracji. Musimy poczuć się optymistycznie i, entuzjastycznie, lepiej. Kiedy odzyskujemy kontrolę, śmiałość i witalność powraca. Stan iluzorycznej kontroli budowany jest najczęściej na podstawie poniższych dwóch stanów świadomości.
  1. Nie stracę, zatrzymam to, co już mam: kontrolę nad finansami, związkiem i zdrowiem.
  2. Zrealizuję swoje pragnienia, osiągnę swoje cele. To mnie uszczęśliwi i da mi spełnienie, przez co będę czuł w swoim życiu pewność.
Spełnienie powyższych warunków spędza nasz sen z powiek, a samo spełnienie, nigdy nie trwa permanentnie. Jest jednak trzeci stan świadomości, który jest duchową kontrolą pragnień i wyzwań. To stan świadomości, który chroni nas przed wszelkiego rodzaju negatywnymi konsekwencjami. Na tym polega duchowa pewność.

PANEL IV. STRUKTURA PRAWDZIWEJ RZECZYWISTOŚCI

Staramy się uzyskać dostęp do naszej podświadomości. Czujemy, że tam właśnie ukrywa się nasz cały potencjał. Kiedy dojdzie do przetransformowania świadomości cząsteczki, świata pięciu zmysłów, pięciu procent na świadomość fali, świata dziewięćdziesięciu pięciu procent wtedy dojdzie do duchowej interakcji, połączenia się z czwartym wymiarem, w którym czas, przestrzeń i ruch nie istnieją. To wymiar, w którym wszystko dzieje się symultanicznie, wszystko jest możliwe. Aby jednak tego dokonać, odbiorca powinien być jednocześnie dawcą.

PANEL V. ŚWIADOMOŚĆ JEST WSZYSTKIM

Każde pragnienie, wyzwanie, myśl, czy emocja zawiera w sobie polaryzację. Każda polaryzacja dzieli się na dwa typy świadomości. Ofiary, niska wibracja i Ego - maniaka, wysoka wibracja. Te dwie formy świadomości tworzą całość polaryzacji i są nierozłączne. Kluczowa jednak jest nieustanna introspekcja i transformacja niskich wibracji na wyższe a wyższych na jeszcze wyższe. Nieustanna praca nad transformacją polaryzacji pozwala na odkrycie nieznanego do tej pory poziomu świadomości. 

PANEL VI. MATERIA - BRAMA DO DUCHOWYCH WYMIARÓW
Dlaczego zostaliśmy stworzeni w świecie trzech wymiarów, w świecie, w którym dominuje pięć zmysłów? Dlaczego metafizyczne pragnienia, myśli i emocje pobudzają się w świecie materii? Świat fizyczny jest kluczowym narzędziem, bez którego duchowa transformacja karmy nie mogłaby mieć miejsca. Żyjemy w świecie materialnym, ponieważ tylko w nim istnieje możliwość stworzenia Wolnej Woli.

Niedziela 01 III 2020, początek godz. 10:00
PANEL VII. WTAJEMNICZENIE - DUCHOWA RESTRYKCJA

Duchowe prawo przyczyny i skutku zostało stworzone specjalnie i wyłącznie dla nas. Daje nam ono czas na przetransformowanie niskich wibracji świadomości, które najczęściej powstały w poprzednich wcieleniach. Z drugiej strony to samo prawo stoi na naszej drodze do samorealizacji marzeń, pragnień i rozwianiu wątpliwości. Prawo duchowej restrykcji powstało z chwilą powstania wszechświata. Restrykcjonalizm jest odpowiedzą jak łączyć prawa duchowe żyjąc jednocześnie w świecie pięciu zmysłów.

PANEL VIII. POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI - FORMUŁA WOLNEJ WOLI

Duchowa restrykcja składa się z czterech etapów. Każdy z tych etapów odnajdziemy także w każdej czynności, działaniu, rzeczy, myśli, emocji czy pragnieniu. Poprzez ich zrozumienie i poprawne wdrożenie odkryjesz w sobie ukryty instynkt duchowy, który pozwoli na podejmowanie właściwych dla ciebie decyzji.

PANEL IX. POŁĄCZENIE Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

Na poziomie podświadomości istnieje połączenie między pragnieniem, wyższą wibracją a wyzwaniem, niższą wibracją. Źródłem zarówno pragnienia, jak i wyzwania jest ta sama forma braku. Odnalezienie i następnie połączenie świadomości braku z życiowym wyzwaniem oraz pragnieniem pozwoli na przygotowanie się do przeprogramowania przyszłości.

PANEL X. IMPLEMENTACJA

Nasza podświadomość kreuje nasze życie, wszelkie wydarzenia, z którymi się na co dzień konfrontujemy, komponowane są przez podświadomość. Ten panel wprowadzi cię w szczegóły pragmatycznej i praktycznej transformacji karmy. Dowiesz się z niego jak osiągnąć w duchowy sposób wypełnienie wszelkich pragnień i jak zdefiniować wyzwanie tak, aby efekt był zawsze bez skutków ubocznych.

XI. WSZYSTKO JEST ILUZJA - PODSUMOWANIE

Każdy uczestnik po szkoleniowo będzie miał możliwość półtora godzinnego coachingu w formie life mentoringu prowadzonego telefonicznie, lub internetowo (zoom / skype).
Michał Konieczny podczas spotkania przedstawi, jaka jest twoja główna transformacja karmiczna  w obecnym życiu oraz pomoże Ci osiągnąć to, czego pragniesz w oparciu o aplikację Wolnej Woli.MICHAŁ KONIECZNY - pisarz, coach, doradca duchowy i biznesmen. Urodził się z szeregiem zdolności pozazmysłowych; jasnowidzeniem, jasnowiedzeniem i zrozumieniem metafizycznych Praw Kosmicznych. W oparciu o własną wizję transformacji świata duchowego wraz z żoną Kate założył Modern Restrictionalistic Foundation, organizację non-profit umożliwiającą, ludziom w każdym wieku, korzystanie z innowacyjnych technologii duchowych.
Wykorzystuje swoje nadzwyczajne dary oraz doświadczenie życiowe, aby inspirować innych do transformacji ich karmy. Opracowane przez niego zasady duchowej transformacji przy wykorzystaniu wolnej woli pozwalają na przekształcenie efektów niskich wibracji,

takich jak: ból emocjonalny, umysłowy, fizyczny i duchowy w fale o wysokiej wibracji.
Ta kosmiczna technologia pozwala powrócić do przeszłości i zmieniając duchowe prawo przyczyny i skutku oddziaływać na teraźniejszości i przyszłość.
Zainicjowany przez Michała i jego małżonkę Kate ruch duchowy pozwala ludziom wkroczyć na ścieżkę duchowej autentyczności i przynosi pozytywną zmianę, wszystkim żyjącym w tym trójwymiarowym świecie.
Pracuje dla zwykłych jak i niezwykłych ludzi. Bombarduje kontrowersjami zmuszając do szczerej refleksji. Inspiruje do podejmowania właściwych decyzji, do proaktywnego działania i brania odpowiedzialności za życie.
Michał Konieczny jest także właścicielem wielu nieruchomości oraz prezesem szeregu spółek kapitałowych, w tym MK-Estate Sp. z o.o.
Zdobytą wiedzą i bogatym doświadczeniem, dzieli się dziś m.in. jako autor innowacyjnego modelu inwestycyjnego Phoenix, który pozwala na zakup nieruchomości z czynnym kredytem hipotecznym.
Autor 5 książek w tym "Świadomość jest Wszystkim", "Wszystko jest Iluzją" oraz "Ameryko Dlaczego!"
Jako coach i doradca dostarcza rzadkiej wiedzy zarówno z zakresu inwestowania w nieruchomości jak i samotranscendencji.

29 II - 01 III 2020 (sobota-niedziela),
godz. 10:00 - 17:00
Wszystko jest Iluzją - pragmatyczna duchowość w życiu i w biznesie
.
warsztaty Michała Koniecznego z USA

Warszawa, Centrum Konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13
Każdy uczestnik seminarium otrzyma dodatkowo:
- książkę Michała Koniecznego "Świadomość jest wszystkim",
- książkę "Wszystko jest Iluzją",
- zestaw ksiąg Zohar,
- indywidualną sesję coachingową (1,5 godziny) w postaci rozmowy telefonicznej lub internetowej.
Zajęcia będą prowadzone w języku polskim,
Uczestnikom warsztatów zapewniamy wodę, kawę, herbatę i słodkie przekąski.
Koszt seminarium: 1.502 zł, (obowiązują przedpłaty)
Ilość miejsc ograniczona max. 20 osób.
Rezerwacją miejsca na zajęcia jest dokonanie przedpłaty.
Zapraszając swoich znajomych na zajęcia otrzymasz 100zł bonifikaty od każdej osoby.

Zgodnie z nową ordynacją podatkową prosimy o zgłaszanie chęci otrzymania faktury VAT już na etapie wpłacania zaliczek.

Dojazd do Centrum Konferencyjnego "Społem".
z Dworca Centralnego - tramwaj 10, od Domów Centrum - tramwaje 18 i 35.
Wysiadamy na przystankach "Dworkowa" lub "Morskie Oko".


Noclegi:
W Centrum Konferencyjnym "SPOŁEM" można rezerwować także pokoje gościnne, które znajdują się w tym samym budynku,
Na hasło Ars Libra otrzymają Państwo zniżkę na noclegi w czasie kursu.
pokój 1-osobowy - 145 zł
pokój 2-osobowy - 175 zł
pokój 3-osobowy - 205 zł
telefon do rezerwacji: 22 44 08 210
e-mail: pokoje@csk-spolem.pl


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl