PRZEBUDZENIE DUCHOWE Z JESUSEM LOPEZEM
"Spiritual Awakening Healing"
praca z uzdrawiającą energią Kundalini

20 - 21 V 2017
KRAKÓW

Zajęcia "Duchowego Przebudzenia z Energią Kundalini " (Spiritual Awakening Healing) polegają na aktywizacji energii Kundalini. Ten rodzaj duchowego uzdrawiania powoduje szybszy rozwój duchowy.
W czasie transu wzmagają się siły witalne uczestników a energia przepływa przez całe ciało, co u niektórych osób objawia się ruchami palców, dłoni, rąk i nóg, drganiem całego ciała. Innymi efektami transu jest widzenie kolorów i obrazów. Poprzez ruchy rąk i drżenie ciała uwalnianych jest szereg procesów (fizycznych i psychicznych), których uczestnik zajęć może nie być świadomy. Podczas transu kursanci nie odczuwają bólu ani żadnych dolegliwości. Prowadzone przez uzdrowiciela, na zakończenie całego procesu, medytacje sprawiają, że ciało wyjątkowo się relaksuje.
"Duchowe Przebudzenie" wyzwala wiele pozytywnych zmian w życiu. Oprócz aktywowania samouzdrawiających sił człowiek uświadamia sobie swoją wielowymiarowość, a zwiększona energia otwiera nas na różne nowe obszary.
REZULTATY "DUCHOWEGO PRZEBUDZENIA"
- Zwiększenie własnej energii życiowej.
- Wyzwolenie ze starych obciążeń np. psychicznych.
- Aktywacja samouzdrawiającej energii.
- Relaks i spokój.
- Inicjacja głębokich zmian w życiu.
- Poprawa zdrowia fizycznego.
- Połączenie ze światem duchowym.
- Więcej radości życia.
- Otwarcie nowych perspektyw życiowych.
- Transformacja i klarowność postrzegania świata.
- Rozwiązanie blokad.
- Łagodzenie bólu fizycznego i psychicznego, aż do ich całkowitego zaniku.
- Możliwy wgląd do poprzednich wcieleń.


JESUS LOPEZ - przyszedł na świat w rodzinie hiszpańskojęzycznej. Już w dzieciństwie miał pierwsze kontakty ze Światem Duchowym. W młodości rozwinął umiejętność kontaktu z istotami duchowymi poprzez różne techniki uzdrawiania, hipnozę i techniki medytacyjne, aż do momentu kiedy opracował swój autorski system "Spiritual Awakening Healing" (Duchowe Przebudzenie).

Od 2006 roku pracuje w swoim własnym centrum wyłącznie jako uzdrowiciel duchowy, przeprowadzając indywidualne i grupowe sesje. Dzięki pomocy istot duchowych przepływają przez niego wyższe energie, które może przekazywać ludziom, tak aby mogli docierać do wyższych stanów świadomości.

Podczas prowadzonych sesji wzmożona energia przepływa przez ciała i organy uczestników, którzy poruszają kończynami i całym ciałem. Procesy inicjowane przez uzdrowiciela są niebywale głębokie.
Czytaj wywiad z J. Lopezem "Uzdrawiająca Energia" zamieszczony w miesięczniku "Czwarty Wymiar" nr 5/2016 <<<>>>

PLAN POBYTU UZDROWICIELA JESUSA LOPEZA W KRAKOWIE:

18 V 2017, (czwartek), godz. 18:00, wstęp wolny
Spotkanie otwarte z uzdrowicielem Jesusem Lopezem

oraz medytacja z energiami uzdrawiającymi (wstęp wolny).
Kraków, Hotel OPTIMA, ul. Malborska 65


18 V 2017, (czwartek), godz. 19:00
Zbiorowy Seans Uzdrawiania, prowadzi Jesus Lopez.

praca z uzdrawiającą energią kundalini
Kraków, Hotel OPTIMA, ul. Malborska 65

Wstęp na seans:
- osoby dorosłe: 100 zł
- emeryci i renciści: 80 zł

20 - 21 V 2017, (sobota - niedziela)
Warsztaty - Przebudzenie Duchowe z Energią Kundalini

(Spiritual Awakening Healing
)
praca z uzdrawiającą energią Kundalini
zajęcia w godzinach: sobota - 10:00 - 18:00, niedziela: 10:00 - 18:00
Kraków, Hotel OPTIMA, ul. Malborska 65
koszt uczestnictwa: 1 dzień - 300zł, dwa dni - 550 zł


17, 18, 19, 22, 23 V 2017 - Sesje Indywidualne
(uzdrawianie, praca terapeutyczna, pomoc duchowa)
- wyłącznie na wcześniejsze zapisy z przedpłatami, zapewniamy tłumaczenie.
Kraków, Hotel OPTIMA, ul. Malborska 65
koszt sesji indywidualnej: 250 zł

Przedpłaty na seminarium oraz sesje indywidualne będą zwracana jedynie w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestników.


JAK TRAFIĆ DO HOTELU OPTIMA
DOJAZD AUTOBUSEM LUB TRAMWAJEM
Z Centrum Miasta - z Dworca Głównego
Na przystanku "Dworzec Główny" wsiąść w tramwaj linii: 3, 24, 50 (kierunek - "Bieżanów Nowy", "Kurdwanów"). Po przejechaniu mostu na Wiśle wysiąść na 5. przystanku ("Kabel"). Przejść przejściem dla pieszych na ulicę Malborską przez skrzyżowanie z ul. Wielicką, a następnie z ul. Kamieńskiego. W odległości ok. 400 m. od drugiego skrzyżowania znajduje się hotel Optima.

Szybszym i wygodniejszym sposobem dotarcia z Dworca Głównego do Optimy jest przejazd taksówką z parkingu nad dworcem, gdzie znajduje się postój. Można tam dotrzeć windą lub schodami. Przejazd taksówką spod Dworca Głównego do naszego ośrodka powinien kosztować około 25-30 zł.

Z dworca Kraków-Płaszów
Na przystanku "Dworcowa" wsiąść w tramwaj linii: 3, 6, 9, 13, 23, 24, 50, (kierunek - "Bieżanów Nowy", "Kurdwanów"), wysiąść na następnym przystanku ("KABEL"). Przejść przejściem dla pieszych na ul. Malborską przez skrzyżowanie z ul. Wielicką, a następnie z ul. Kamieńskiego. W odległości ok. 400 m. od drugiego skrzyżowania znajduje się hotel Optima.

Można także dojechać bezpośrednio na ul. Malborską 65 autobusem nr 107 (drugi przystanek).

Z lotniska Balice
Autobusem nr 292 z przystanku na lotnisku do przystanku "Cracovia" (obok hotelu "Cracovia"), następnie przejść na drugi przystanek oznaczony "Cracovia" znajdujący się przy kinie "Kijów" i wsiąść do autobusu linii 144 lub 173 i wysiąść na przystanku ("Malborska"). Proszę cofnąć się do najbliżej ulicy i skręcić w lewo (ul. Malborska), po przejściu około 400m po lewej stronie ulicy znajduje się hotel Optima.

DOJAZD SAMOCHODEM
Z kierunku: Warszawa
Ulicą 29 Listopada, Alejami Słowackiego, Mickiewicza i Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (drogowskazy na Rzeszów i Wieliczkę).

Z kierunku: Katowice
Z autostrady A4 dwie możliwości dojazdu:
- zjazd na obwodnicę Kraków Południe, następnie kierować się na Kraków Łagiewniki prosto na światłach przez rondo, na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo i na kolejnych światłach w lewo w ul. Klonowicza. Po przejechaniu 1000m znajdziecie się Państwo przy ul. Malborskiej 65, gdzie znajduje się hotel.
- na rondzie Radzikowskiego w prawo w ul. Armii Krajowej, Czarnowiejską, aleję Mickiewicza i Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w Malborską, (drogowskazy na Rzeszów i Wieliczkę).

Z kierunku: Chrzanów
Ulicą ks. Józefa Poniatowskiego przejazd mostem Zwierzynieckim, ul. Kapelanką do skrzyżowania Grunwaldzkiego, skręcić w prawo w ul. Konopnickiej, Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w ul. Malborską, (drogowskazy na Rzeszów i Wieliczkę).

Z kierunku: Zakopane
Ulicą Zakopiańską, Wadowicką do ronda Matecznego, skręcić w prawo w ul. Kamieńskiego za Castoramą skręcić na drugich światłach w ul. Malborską, (drogowskazy na Rzeszów i Wieliczkę).

Z kierunku: Wieliczka
Ulicą Wielicką do ul. Kamieńskiego, na pierwszych światłach skręcić w lewo w ul. Malborską.

Rezerwacja noclegów w hotelu OPTIMA
Telefon na recepcję: 12 655 17 49

ZAPISY NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA: ARS LIBRA, tel. 22 768-00-68, kom. 605 083 118
arslibra@o2.pl