WAKACJE Z DIAGNOSTYKĄ KARMICZNĄ
6 dni zajęć
prowadzi: EWA BREMEC
wg metody Marjana Ogorevca
23 - 29 VIII 2020

Ośrodek "Tu i Teraz"
w Nowym Kawkowie pod Olsztynem


Zapraszamy na wyjazdowe zajęcia z kompleksowym oczyszczaniem biopola metodą Diagnostyki Karmicznej do Ośrodka rozwoju osobistego i duchowego "Tu i Teraz" w Nowym Kawkowie pod Olsztynem.
Warsztaty prowadzone metodą słoweńskiego terapeuty Marjana Ogorevca połączone są z kompleksową terapią uwzględniającą rozumienie wielopłaszczyznowej natury ludzkiego bytu, a ich program obejmuje oddziaływanie na jego wszystkich poziomach:

  • fizycznym - za pomocą ćwiczeń jogi dotrzemy do każdej tkanki i komórki naszego ciała, uwolnimy blokady i pobudzimy pracę wszystkich narządów
  • energetycznym - uwolnimy blokady i usprawnimy pracę poszczególnych centrów energetycznych (czakr) oraz pobudzimy przepływy energii
  • informacyjno-energetycznym, który pozwoli rozpoznać głębokie przyczyny tram, chorób  i niepowodzeń życiowych
  • emocjonalnym i uczuciowym gdzie do poprawy niezadowalającego stanu psychofizycznego nauczymy się prowadzić procesy transformacji
  • mentalnym - dzięki wykładom oraz zdolności głębokiego wglądu w biopole łatwiejsze stanie się zrozumienie przyczyn dotykających nas problemów oraz praca nad zmianą destrukcyjnych programów, uzależnień, czy wzorców myślowych
  • duchowym - do którego wzniesiemy się za pomocą medytacji i otworzymy na przepływ czystej energii Źródła.


Połączenie pracy z ciałem oraz poziomami wyższymi staje się silnym narzędziem, pozwalającym uporać się z największymi problemami współczesnego człowieka, a także umożliwia zsynchronizowane wielopoziomowe oddziaływanie.
Nasza praca obejmować będzie doświadczenia od okresu prenatalnego aż po dzień dzisiejszy, indywidualne programy przyniesione do obecnego życia oraz odziedziczone po przodkach i uwzględniać wszystkie obszary codziennej działalności:

  • relacje z rodzicami,
  • rodziną,
  • w związkach partnerskich,
  • oraz życiu społecznym.

Uwolnimy się z ograniczeń i zbędnego balastu, który nosimy w naszym wnętrzu od lat i otworzymy dostęp do pełnego, danego nam potencjału.
Nauczymy się nowych technik odczuwania energii oraz pracy z energiami, co pozwoli łatwiej rozpoznawać destrukcyjne i niekorzystne programy, uzależnienia, wzorce myślowe. Opanujemy technikę prowadzenia procesów transformacji na poziomach informacyjno-energetycznych, co pozwoli
nie tylko uporządkować własne życie, wprowadzić w nie ład i harmonię, ale również zapoczątkować procesy regeneracji i poprawy zdrowia oraz ogólnej kondycji psychofizycznej. Pomoże naładować akumulatory i otworzyć się na czekające nowe wyzwania.

Zapraszam, zatem, na niecodzienną podróż w głąb siebie, aby doświadczyć tego, co nieuchwytne dla rozbieganych ludzkich zmysłów, ale realne i ważne dla osób podążających ścieżką duchowego wzrostu, odkrywania nowych zdolności, dostępu do pełni własnego potencjału, pragnących wziąć odpowiedzialność za siebie w swoje ręce, aby cieszyć się pełnią życia.

Dzienny plan zajęć:
07:45 - 08:45 - poranna joga dla wszystkich - prowadzi Ewa Bremec,
09:00 - 09:45 - śniadanie,
10:00 - 12:45 -  zajęcia warsztatowe i medytacje,
13:00 - 14:00 - obiad,
14:00 - 16:00 - czas wolny: polecamy spacery po okolicy,
16:00 - 18:00 - zajęcia warsztatowe: relaksacja oraz procesy transformacji,
18:00 - 19:00 - kolacja,
19:00 - 22:00 - czas wolny lub zajęcia fakultatywne
.


EWA BREMEC
Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.
Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu.
W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana.
Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Czytaj wywiad z Ewą Bremec: Lubię patrzeć jak ludzie stają się szczęśliwi.
oraz
Droga do szczęśliwego partnerstwa <<<>>>

23 - 29 VIII 2020 (6 dni zajęć)

WAKACJE Z DIAGNOSTYKĄ KARMICZNĄ, wg Marjana Ogorevca
- uczestnictwo w zajęciach 1.150zł
Ilość miejsc ograniczona - tylko 25 uczestników.
Wymagana przedpłata: 500zł


- pobyt w Ośrodku Tu i Teraz:
-
wyżywienie wegetariańskie z opcją wegańską w cenie 85zł (3 ciepłe posiłki + kawa, herbata, owoce stale dostępne).
- noclegi od 32zł do 85zł. Ceny noclegów kształtują się, w zależności od standardu pokoju, od 85zł (pokój 2-osobowy z własną łazienką) do 32zł (miejsce na strychu, materac, pościel, ręcznik). Ośrodek dysponuje pokojami z własnymi łazienkami lub łazienkami na korytarzach. Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, w dwóch budynkach. Osoby zapisujące się na zajęcia ustalają warunki swojego zakwaterowania bezpośrednio z Ośrodkiem w Nowym Kawkowie.

Telefon do Ośrodka: +48 662 759 576, e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego TU I TERAZ w Nowym Kawkowie  znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno - łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni.

Adres:
Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo 11-042
woj. warmińsko- mazurskie


Dojazd:
Dokładny opis dojazdu z różnych miejsc Polski znajdziecie Państwo pod linkiem
https://tuiteraz.eu/pl/kontakt/mapa-i-dojazd

Wykłady i zajęcia będą prowadzone w języku polskim.
Przyjazd i spotkanie wprowadzające w niedzielę wieczór (23 VIII 2020).
Zajęcia kursowe rozpoczynamy od poniedziałku rano (24 VIII 2020).
Koniec zajęć w sobotę w granicach godziny 13:00 (29 VIII 2020).

Na zajęcia należy przyjść w luźnym stroju i przynieść: koc i karimatę do leżenia oraz zeszyt i długopis do prowadzenia notatek.
Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673

EWA BREMEC - o swojej metodzie.
Porządkowanie przestrzeni własnego życia
- W większości przypadków, na warsztaty oraz konsultacje indywidualne przychodzą osoby, które starają się rozwiązać problemy w związkach, rodzinie, miejscu pracy, czy poprawić niezadowalający stan własnego zdrowia. Mają nadzieję, że dzięki możliwości uzyskania informacji z biopola, (które znane jest także, jako pole, pole morfogenetyczne, pole informacyjno-energetyczne, czy pole akaszy), uda im się zrozumieć przyczyny i osiągnąć satysfakcjonującą poprawę. Ważnym elementem tego procesu stanowi zrozumienie, że zarówno problemy, jak i choroby, nie są złem koniecznym, ale pomocą na drodze podnoszenia świadomości i duchowego wzrostu. Są niczym migające czerwone światełko, sygnalizujące, że powinniśmy się zatrzymać, zweryfikować dotychczasowe postępowanie, oraz zastanowić nad obraniem nowej, lepszej drogi. Aby znajdując się w trudnej, a niejednokrotnie traumatycznej sytuacji nie czuć się jak bohater toczącego się dramatu, ale dzięki zrozumieniu, rozpocząć prowadzącą do poprawy, pracę nad sobą.

Kluczowym momentem, niezbędnym do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu przemian, jest uświadomienie sobie wielopoziomowej struktury ludzkiego bytu. Ponieważ ciało fizyczne, na którym rozpoznajemy symptomy choroby wraz z ludzką psychiką, związane są z poziomem materii. Natomiast przyczyny ukryte są zwykle głębiej, na poziomie uczuć i emocji, na poziomach informacyjno-energetycznych (możemy tam odnaleźć wzorce i programy odziedziczone po przodkach, czy przyniesione z poprzednich wcieleń). Jak również na poziomie duchowym, gdzie realizowany jest cel duszy, a problemy uwarunkowane są karmicznie i związane z zadaniem obecnego życia. I to właśnie dla zrozumienia tego wyższego celu, podświadomie dążymy do sytuacji (jednej lub wielu), które zmuszają nas niejako do podjęcia poszukiwań. Czasem osoba, aby podnieść poziom świadomości i wykonać znaczący krok naprzód, na drodze ewolucji własnej duszy, kieruje się celowo w stronę traumatycznej sytuacji, gdyż potrzebuje doświadczenia przeciwnego do tego, jakie miała w przeszłości. Często też właśnie, dlatego, trafia na tego typu warsztaty, czy konsultacje, pomimo iż czasem w ogóle sobie tego nie uświadamia, bo kieruje ją tam intuicja, związana z poziomem duszy.

Warto wiedzieć, że dopóki nie przestaniemy szukać winy oraz winnych na zewnątrz, nie zrozumiemy, że sytuacja zewnętrzna stanowi odzwierciedlenie naszego wewnętrznego stanu, nie zrozumiemy przyczyn i nie rozpoczniemy pracy nad sobą, tak długo, nawet chwilowa poprawa, czy wycofane symptomy, będą wracać i wymuszać podjęcie zdecydowanych działań. Tego typu warsztaty są okazją zwrócenia się do wewnątrz, zrozumienia istoty i przyczyny własnych ograniczeń oraz uwolnienia się ze skostniałych wzorców, programów czy uzależnień. Są pomocą do rozpoczęcia procesu transformacji, pozwalającego prowadzić bardziej świadome i satysfakcjonujące życie. Zrozumienia, że dzień dzisiejszy jest efektem postępowania w przeszłości oraz zalążkiem tego, co dopiero nadchodzi - Ewa Bremec.

Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl