CHANNELINGOWE SESJE INDYWIDULNE
diagnostyczne, karmiczne i terapeutyczne
przez telefon lub Internet
prowadzi: ANNA BRAUNEK

Świat Duchowy pragnie Ci pomagać.
Otwórz się na przekazy dotyczące małych i wielkich spraw.


Channeling to sposób nawiązywania kontaktu z wyższymi formami świadomości w celu otrzymywania konkretnych i praktycznych przekazów.
Anna Braunek jest jedną z pionierek channelingowych przekazów w naszym kraju, u której pobierało nauki wiele osób obecnie zajmujących się channelingiem zawodowo.
W oparciu o jej wieloletnie doświadczenie i praktykę będziecie mogli korzystać z wiedzy, miłości, mocy i inspiracji płynących z otrzymywanych przekazów.
Channeling terapeutyczny nie służy do próżnego zaspokajania ciekawości, ale jest wspaniałym narzędziem do codziennej pracy nad sobą oraz do pomagania innym.

Otwarcie się na channelingowe przekazy sprawia, że będziemy mogli czerpać z nieograniczonej Wiedzy i Mądrości Świata Duchowego, porozumiewać się ze swoimi Przewodnikami Duchowymi, odczuwać radość z bycia kochanym i docenianym przez Istoty, które opiekują się Wami od samych narodzin.
Takie podejście do życia sprawi, że zajdzie w Was wiele pozytywnych zmian w przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Otworzycie się na nowe wyzwania, wewnętrznie się wyciszycie, będziecie mieli szansę na poprawę zdrowia i uwolnienie się od wielu fizycznych i psychicznych dolegliwości spowodowanych stresem, szybkością współczesnego życia i brakiem poczucia Sensu Życia.

 ANNA BRAUNEK - z wykształcenia socjolog. Już jako kilkuletnia dziewczynka posiadała naturalną zdolność przekazywania informacji ze świata duchowego i osób zmarłych, dzięki czemu zadziwiała swoich rodziców powiadamiając ich o śmierci daleko żyjących krewnych. Otrzymywane przez nią przekazy wielokrotnie wspomagały ją w podejmowaniu trudnych życiowych decyzji. Swojego Opiekuna Duchowego prosi o pomoc w każdej najzwyklejszej dziedzinie życia. Opracowana przez nią metoda channelingu terapeutycznego jest wyjątkowo prostym narzędziem do komunikowania się ze światem duchowym dającym wiedzę, informację, energię, zdrowie, rozwój wewnętrzny i codzienną pogodę ducha.
Prywatnie Anna Braunek jest kuzynką zmarłej niedawno aktorki Małgorzaty Braunek.

Czytaj wywiad z Anną Braunek "Moje życie z channelingiem" <<<>>>
Plan zajęć Anny Braunek.

CHANNELINGOWE SESJE INDYWIDUALNE:

CHANNELING TERAPEUTYCZNY - POZIOM PODSTAWOWY
.
Na sesji uzyskasz wiedzę z wnętrza MĄDROŚCI TWOJEJ. DUSZY.
Spotkasz nauczyciela Duchowego, który przekaże Ci w jaki sposób masz Sobie radzić z problemami, które obecnie napotykasz na swojej ścieżce życiowej.
Dowiesz się  jakie drzemią w Tobie talenty, może te jeszcze nie odkryte, w jaki sposób masz poszerzać Swoją świadomość duchową i jak zarządzać emocjami, lękiem i strachem.
Sesja trwa ok. 60 min., koszt: 260 zł

CHANNELING TERAPEUTYCZNY - POZIOM POGŁĘBIONY.
Oprócz wiedzy, która została opisana w channelingu podstawowym dodatkowo narysowany będzie OBRAZ TWOJEJ DUSZY, który jest wysoce energetyczny. Może on służyć podczas medytacji. Uzyskasz wiedzę o przewodniku urodzeniowym, jeżeli bliscy CI są aniołowie to anioła urodzeniowego, jak pracować ze swoim aniołem urodzeniowym, planetę urodzeniową. Zdiagnozowany zostanie Twój stan "zdrowia duchowego' - poprzez zrobienie diagnozy czakr. Na podstawie stanu "zdrowia duchowego", planety urodzeniowej i daty urodzenia wyłoni się cały wachlarz Twoich talentów skrzętnie ukryty w podświadomości.
Wzmocnione zostaną również obecne talenty i wzrośnie poczucie własnej wartości. Otrzymasz narzędzi do pracy ze sobą dotyczące sfery emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Dowiesz się jak czyścić swoje pole energoinformacyjne - zwane też biopolem.
Na  zakończenie możesz zadać energii przewodniej trzy pytania.
Sesja trwa ok. 90 min., koszt: 350 zł

CHANNELING DIAGNOSTYCZNY 
Zdiagnozowany zostanie Twój stan zdrowia:
- fizycznego,
- emocjonalnego,
- duchowego.
Przedstawione to zostanie na diagramie kołowym i dokładnie opisane w jaki sposób masz ze sobą pracować. Diagram ten wskaże Twój obecny potencjał energetyczny, Twoją witalność na" tu i teraz", twoje poszczucie własnej wartości, co myślisz samo o sobie.
Podane zostaną także zalecenia i narzędzia do ewentualnego procesu naprawczego.
Sesja trwa ok. 60 min., koszt: 260 zł

CHANNELING KARMICZNY
Uzyskasz informacje o Twoich poprzednich dwóch ważnych wcieleniach.
W zależności od potrzeby Twojej DUSZY, wyświetlą się te inkarnacje, które będą mówiły o zadaniach jakie miałeś w poprzednich wcieleniach a ich nie dokończyłeś, z czego wypływają Twoje lęki.
Dowiesz się jakie miałeś talenty, zamiłowania, w jakim kraju żyłeś bądź w innej przestrzeni galaktycznej, na innej planecie itp.
Poznasz Swojego przewodnika, opiekuna z tamtych lat. Mogą to  być krewni, ukochane zwierzęta, inne pozaziemskie istoty, święci, bądź światło.
Sesja trwa ok. 60 min., koszt: 200 zł

Osoba uczestnicząca w sesji przesyła przed wyznaczonym terminem swoje zdjęcie z dobrze widocznymi oczami oraz podaje datę urodzenia, opłatę przesyła na konto. Po wpłynięciu środków na nasze konto ustalamy najbliższy dogodny termin sesji channelingowej.

Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl