AKTYWACJA KODU DNA
zajęcia prowadzi uzdrowiciel
Jacek Zając z Wielkiej Brytanii

25 - 26.VI.2016
WARSZAWA

AKTYWACJA KODU DNA
Wszystkie spirale naszego kodu DNA aktywują się i łączą z naszymi dwunastoma centrami energetycznymi zwanymi czakramami. Dzięki temu otwieramy drzwi, które łączą nas z naszym duchowym, karmicznym dziedzictwem. Aktywacja kodu DNA pozwala na poznanie prawdziwego siebie - kim jesteśmy, co możemy w sobie uaktywnić i od jakich problemów jesteśmy w stanie się uwolnić.

W czasie seminarium będziemy przebudzać i aktywować najwyższy z dostępnych, dla każdej osoby, poziomów. Na zajęciach pojawią się Energie, które przenikną nas aktywując i uruchamiając najróżniejsze aspekty naszej prawdziwej istoty. Dzięki temu zrozumiemy, to wszystko co do tej pory wydarzyło się w naszym życiu i będziemy gotowi na przyjęcie naszego przeznaczenia.

Nici DNA (zwane helisami) przechowują w sobie nasze wspomnienia, wszystkie doświadczenia, emocje i tożsamość. Łączą się z centrami energetycznymi (czakrami) na poziomie wszystkich siedmiu ciał subtelnych. Połączenie to może dokonać się jedynie poprzez nasze wnętrze.
Aktywacja kolejnych spirali DNA i przejście na wyższą wibrację dokonuje się zgodnie z naturalnymi etapami naszego rozwoju duchowego.

BEZPOŚREDNIE I POŚREDNIE EFEKTY PRACY Z KODEM DNA:
- Rozwiązywanie własnych problemów dla osób, na każdym poziomie rozwoju (uwalnianie i asymilacja problemów).
- Rozwinięcie int
uicji i zaufania do życia.
- Zatrzymanie zaklętego kręgu powtarzanych błędów.
- Powodzenie na poziomie materialnym, biznesowym.
- Poczucie wewnętrznego spokoju i wyciszenia.
- Tworzenie właściwych relacji z ludźmi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej, przyjacielskiej i zawodowej.
- Wzmacnianie i odkrywanie osobistych talentów oraz pomocnych zdolności.
- Poprawa i łatwość tworzenia relacje partnerskich i uczuciowych.
- Poprawa zdrowia, sprawności fizycznej oraz seksualnej.
- Tworzenie własnego autorytetu w rodzinie i w pracy.
- Kreatywność na każdej płaszczyźnie.


PRACA NA WARSZTATACH:
Droga rozpoczyna się od pierwszego poziomu duchowego. Energie mają tutaj bardzo trudne zadanie uwalniania człowieka od negatywnych stanów i uroków oraz od działania innych sił duchowych. Siły te budzą negatywne energie, które nie pozwalają człowiekowi wyrwać się z pierwszego poziomu duchowego i pójść dalej na jego drodze duchowej.

Drugim poziomem duchowym jest etap pobudzenia Duszy człowieka i zapłodnienie w nim embrionu duchowego jako iskry Światła Stwórcy, która zawsze w nim jest.

Trzeci poziom duchowy jest to etap Mistrza Światła. Tutaj człowiek wyzwala się spod wpływu niższych emocji to znaczy z emocji pochodzących z pierwszego poziomu (z poziomu fałszywego ego).

Poziom czwarty. Jest to poziom Serca. Tutaj przejawia się miłość transcendentalna jako miłość duchowa do wszystkiego, co istnieje.

Piątym poziomem jest poziom karmiczny - etap ten odzwierciedla karmę Duszy. Istota wchodząca tutaj doznaje małego oświecenia, po którym może udać się na wyższe poziomy. Są to przejścia tak zwanych progów czyli doświadczeń, które człowiek musi przejść, aby przez to wzmocnić się i móc dalej radzić sobie tam, gdzie energia duchowa zwielokrotnia się pierwiastkowo.JACEK ZAJĄC
certyfikowany bioenergoterapeuta, mistrz nauczyciel Reiki. Posiada doświadczenie w leczeniu metodami medycyny naturalnej. Od dzieciństwa miał kontakt z energiami anielskimi, zawsze odczuwał ich obecność i pomoc w trudnych momentach życia.
W 1998 roku otrzymał inicjację na mistrza nauczyciela Reiki.
Studiował także bioterapię, radiestezję, uzdrawianie duchowe, numerologię, astrologię, tarot, hipnozę tradycyjną i dynamiczną, NLP, rebirthing, Theta Healing i inne dziedziny wiedzy duchowej.

Od 2004 roku przebywa na stałe w Wielkiej Brytanii gdzie prowadzi profesjonalne zajęcia z komunikowania się z energiami anielskimi, uruchamiania helis kodu DNA, medycyny naturalnej Reiki i wiele innych kursów pozwalających osiągnąć równowagę w sferze duchowej i fizycznej. Prowadzi także sesje indywidualne jak i grupowe. Pracując z ludźmi korzysta z wiedzy i wieloletniego doświadczenia, aby uczynić ich życie lepszym. Przepowiada również przyszłość i czyta z kart Tarota. Pomaga uwolnić się od negatywnych emocji.

Czytaj wywiad z Jackiem Zającem: WYBRANY PRZEZ ENERGIE <<<>>>

PLAN POBYTU UZDROWICIELA JACKA ZAJĄCA W POLSCE:
17.VI.2016, (piątek), godz. 19:00, wstęp wolny
Spotkanie otwarte z uzdrowicielem Jackiem Zającem oraz medytacja.
Warszawa, Ośrodek "Nowolipie", ul. Nowolipie 25B


18 - 19.VI.2016, (sobota - niedziela)
PASOŻYTY UMYSŁU - praktyczne warsztaty uwalniania od pasożytów i innych tworów energetycznych.
zajęcia w godzinach: sobota - 11:00 - 18:00, niedziela: 10:00 - 17:00
Warszawa, Ośrodek "Nowolipie", ul. Nowolipie 25B
koszt uczestnictwa:
390 zł

20, 21, 22, 23, 24.VI.2016 - Sesje Indywidualne (uzdrawianie, praca terapeutyczna, pomoc duchowa, uwalnianie od wewnętrznego napięcia, przywracanie spokoju, odczytywanie przyszłości)
wyłacznie na wcześniejsze zapisy z przedpłatami
Warszawa, ul. Marszałkowska 62 (przy placu Konstytucji)
koszt sesji indywidualnej: 250zł

25 - 26.VI.2016 (sobota - niedziela)
AKTYWACJA KODU DNA - kurs pozwalający na osiągnięcie Duchowej Świadomości.
zajęcia w godzinach: sobota - 11:00 - 18:00, niedziela: 10:00 - 17:00
Warszawa, Ośrodek "Nowolipie", ul. Nowolipie 25B
koszt uczestnictwa: 390 zł


ZAPISY: ARS LIBRA, tel. 22 768-00-68, kom. 605 083 118
arslibra@o2.pl