TEERAPEUCI I TERAPIE
 

 

BEATA PATERSKA
Tarotowy Portret Psychologiczny
Karty Wewnętrznego Rozpoznania
coaching

sesje indywidualne online
"Przeznaczenie rozdaje karty, a my tylko gramy" - Artur Schopenhauer.

Tarotowy Portret Psychologiczny - autorska metoda znakomitej tarocistki Alicji Chrzanowskiej świetnie przydaje się zarówno do pracy własnej jak i tej w gabinecie. Będzie również przydatna, by na głębszym poziomie zrozumieć uwarunkowania ludzi, z którymi pracujemy, spotykamy się na co dzień lub dostrzec ich szczególne talenty, których wcześniej nie dostrzegliśmy, zatrzymując wzrok na fasadzie.

- Posługuję się tą metodą od 10 lat, wciąż zdumiewa mnie swoją trafnością i pomocą, którą oferuje. Uczyłam się jej bezpośrednio od autorki na cyklu wielu warsztatów, zakończonych zdobyciem certyfikatu z wynikiem celującym uprawniającym mnie do nauczania tej metody. Chętnie podzielę się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem - Beata Paterska.


Karty Wewnętrznego Rozpoznania,
nazywane też kartami uzdrowienia lub kartami świadomości wchodzące w skład Psychologii Wizji - autorskiej metody dr psychologii Chucka Spezzano to wyjątkowa metoda pracy z symbolem i energią. Łączy podejście terapeutyczne z duchowym wglądem. Podążając za wewnętrznym ruchem wyciągamy karty- obrazy, które są wizualnym symbolem i odzwierciedleniem zachodzącego w nas procesu.
W sugestywny sposób pokazują problem do przepracowania (autor nazywa go pułapką, w którą wciąga nas ego), rozwiązanie- uzdrowienie i nowy wybór - dostępny tu i teraz.

 BEATA PATERSKA
Z wykształcenia germanistka, coach, doradca życiowy. W pracy posługuje się archetypem, symbolem i szeroko rozumianą metaforą. Korzysta z kart terapeutycznych, anielskich i tarotowych jako wizualnego narzędzia w drodze do głębszego zrozumienia, uzdrowienia i Świadomości.  
Od 2009 współpracuje z Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i miesięcznikiem "Szaman" -  dla którego pisze artykuły poświęcone rozwojowi osobistemu i duchowemu.
Pracuje z:
- Kartami Wewnętrznego Rozpoznania,
- Kartami Życia,
- Kartami Miłości,
- Kartami Uzdrowienia wg Psychologii Wizji Chucka Spezzano.
Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, wykłady.

Czytaj wywiad z Beatą Paterską "SYMBOLE NASZEGO WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA"
zamieszczony w miesięczniku Czwarty Wymiar nr 9/2019.

Beata Paterska - sesje online

Otrzymasz między innymi:
- rozkład kart rozpoznania: zadanie życia,
- wgląd i prognozy życiowe na podstawie kart tarota,
- praca z Cieniem,
- tarotowy portret psychologiczny, portrety partnerskie - obliczane na podstawie daty urodzenia i kart tarota.
Czas trwania:
- sesja zwykła ok. 60 min., opłata: 200 zł,
- sesja pogłębiona ok. 90 min., opłata 300 zł
tylko na wcześniejsze zapisy.


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl