TERAPEUCI I TERAPIE
 

 

ANDRZEJ KOWALCZYK
uzdrawianie praniczne

sesje online


Zapraszamy na sesje uzdrawiania pranicznego na odległość prowadzone przez Andrzeja Kowalczyka terapeutę od trudnych i beznadziejnych przypadków.
Praca z uzdrowicielem to nie tylko sesje uzdrawiania ale także rozmowy, wsparcie i porady dotyczące zdrowia, diety i zdrowego stylu życia.
Poprzez łącza internetowe Andrzej Kowalczyk prowadzi sesje z osobami z terenu Polski, Niemiec, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Uzdrowiciel pracuje z osobami, które w czasach "pandemii" nie radzą sobie z emocjami oraz z lękiem.

Polecamy sesje z Andrzejem Kowalczykiem nie tylko osobom pragnącym uzdrowić swoje ciało ale także wszystkim którzy:

- poszukują odpowiedzi na zasadnicze pytania o sens życia
- chcą świadomie kształtować swoje życie,
- są gotowe, aby samodzielnie myśleć, nie poddając się manipulacjom,
- szukają praktycznych wskazówek jak w codziennym życiu dbać o swoją witalność oraz zdrowie ciała i ducha.

Ostatnie przypadki Andrzeja Kowalczyka:
- po pięciu sesjach na odległość pani Agnieszka z Poznania
uwolniła się od bólu, który męczył ją od ponad dwudziestu lat.

- mężczyzna, lat 72 przebywający na oddziale opieki paliatywnej
z wielonarządowymi zmianami nowotworowymi po kilku zabiegach przestał tracić przytomność, zaczął normalnie spać, powrócił mu apetyt, bez niczyjej pomocy zaczął chodzić sam do toalety, przeszło mu odczucie zimna w dłoniach i całym ciele, zaczął samodzielnie jeść z apetytem, zmniejszyły się dolegliwości bólowe, wygoiły się rany na skórze, a ponadto skóra się wygładziła. W osiem dni po pierwszym zabiegu mężczyzna i jego partnerka wzięli ślub.- Kiedy robimy coś z poziomu lęku, to nawet, jeżeli nam się wydaje, że jest to prawdziwe, to w gruncie rzeczy, prawdziwym nie jest. Taka twórczość, uzdrawianie lub inne działanie nie ma w sobie oryginalności, nie przekonuje to innych, nie przemawia do nich i nie jest skuteczne. Każdy pisarz, twórca lub uzdrowiciel powinien mieć swoją własną wewnętrzną prawdę, która jest darem i wyznacznikiem skuteczności oraz oryginalności - Andrzej Kowalczyk.
 


ANDRZEJ KOWALCZYK
- uzdrowiciel praniczny, terapeuta, doradca życiowy, podróżnik i poeta.
Od urodzenia posiada dar jasnowidzenia a także odczuwania i przekazywania energii życiowej.  Łączy swoje naturalne zdolności z wiedzą o świecie subtelnych energii oraz znajomością ludzkiej psychiki. Dociera do przyczyn aktualnego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.

Niedawno wydał pierwszy tomik swojej poezji miłosnej. Prowadzi wykłady i seminaria w Polsce oraz zagranicą.

Czytaj wywiad z Andrzejem Kowalczykiem "W życiu trzeba być autentycznym" zamieszczony oryginalnie w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar" oraz tekst "Gdy nie możesz spać" w sierpniowy numerze "CW".

Andrzej Kowalczyk:
Sesje
Internetowe - uzdrawianie energią praniczną
sesje przez Skype i Whatsapp, czas: ok. 60min, koszt 250zł

Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia e-mailowe przyjmujemy na: arslibra@o2.pl