TERAPEUCI
 

 

ANNA MARIA SCHÖNBORN

sesje indywidualne przez Internet


Zapraszamy na sesje indywidualne prowadzone przez Internet
(przez komunikator Skype).
Polecamy w przypadkach:
- czytanie Duszy,
- odczyty z Kroniki Akaszy,
- różne formy pracy z energią,

- uzdrawianie na poziomie: fizycznym, psychicznym, duchowym i emocjonalnym,
- rozwiązywanie problemów: rodzinnych, biznesowych i sercowych,

- pomoc w uzyskaniu poprawy stanu zdrowia o nieustalonych przyczynach,
- kreowanie Wizji w biznesie (praca z osobami prowadzącymi firmy oraz małe i duże przedsiębiorstwa. Kreowanie Wizji polega na wspomagniu i tworzeniu nowych kierunków rozwoju w przedsiębiorczości)
- indywidualna praca z Enneagramem.

Czas trwana sesji 45-50 min.
Opłata: 250 zł

Termin sesji: ustalany indywidualnie.

ANNA MARIA SCHÖNBORN
Specjalistka od ekonomii i komputerów po wyjeździe z Polski do Niemiec w latach osiemdziesiątych rozpoczęła pracę jako pielęgniarka na oddziale osób pozostających w śpiączce. To własnie w tym niezwykłym miejscu ujawniły się jej zdolności parapsychiczne. W tym czasie spotkała wielu nauczycieli, którzy pomogli jej zrozumieć kim jest oraz towarzyszyli jej w procesie samorozwoju.
Na swojej drodze duchowej poznała między innymi: metodę Silvy, energię Reiki, energię Kundalini, Tantrę, hawajską filozofię Huna, One Light Healing Touch, Enneagram wg szkoły Eli Jaxon-Bear, CreativPower® metodę dr Ministera.
Została także terapeutką światowego towarzystwa dobroczynnego "Leela" założonego przez EliJaxon-Bear i jego żonę Gangaji w celu pomagania tym, którzy znajdują się na drodze do Oświecenia.

Czytaj wywiad z Anną Marią Schönborn - Tajemnice Duchowego Enneagramu

Jak zamówić sesję:
- piszemy zgłoszenie na: arslibra@o2.pl
- dokonujemy wpłaty 250 zł na konto z adnotacją "Anna Maria - Internet"
- przesyłamy potwierdzenie wpłaty

- ustalamy termin sesji przez komunikator Skype


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673

Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl
 
Relacje i wrażenia osób po sesjach indywidualnych z Anną Marią Schönborn:

- Muszę przyznać, że po spotkaniu z panią Anną Marią czuję się lepiej i zaczęłam myśleć bardziej pozytywnie. Jestem też zdumiona, że od tamtej pory nie bolały mnie nogi, pomimo tego, że zdarza mi się szybciej chodzić (a od długiego czasu tego nie robiłam). Jeszcze w weekend poprzedzający spotkanie z panią Anną Marią, nogi dość mocno dawały mi o sobie znać, a teraz pozwalam sobie na więcej i czuję się w porządku. Wcześniej zwątpiłam w to, że uda mi się wyleczyć nogi, a teraz wierzę, że wyleczenie jest możliwe. Nie
pamiętam, kiedy ostatnio przez tak długi czas nie bolały mnie nogi i kiedy mogłam tak swobodnie chodzić w szybszym tempie.
Zdaję sobie sprawę, że musi upłynąć jeszcze trochę czasu, ale uwierzyłam, że mogę być zdrowa i staram się wizualizować sobie, że jestem aktywna i sprawna. Staram się myśleć pozytywnie, choć nie zawsze mi się to udaje.
Bardzo się cieszę, że mogłam się z spotkać z Anną Marią, było to dla mnie bardzo ważne i znaczące. Gorąco pozdrawiam i dziękuję.
Aneta z Warszawy.

Czekamy na relacje innych osób.