PASCAL VOGGENHUBER
medium, uzdrowiciel i coach
Po raz pierwszy w Polsce
"Ciesz się ż
yciem" - przekazy z Zaświatów
wykład i spotkanie otwarte

2 II 2018 - Warszawa

Zapraszamy na pierwsze w Polsce spotkanie z Pascalem Voggenhuberem jednym z najsłynniejszych i najpopularniejszych mediów i trenerów duchowego rozwoju w Europie.

Choć Pascal Voggenhuber ma niewiele ponad 37 lat, imponujące doświadczenie w pracy jako medium przyniosło mu już zauważalny rozgłos. Od wielu lat przekazywał rodzinom zmarłych wiadomości z zaświatów: najczęściej był to żal "szkoda, że nie korzystałem więcej z życia!".
Najnowsza książka Pascala Enjoy this Life® to poradnik zbudowany na mądrości z zaświatów. Uczy jak docenić teraźniejszość, mniej przejmować się przyszłością i nie pozwalać, aby przytłaczał nas ciężar minionych zdarzeń. Proste ćwiczenia prowadzą do bardziej celowego życia, skoncentrowanego na wykorzystywaniu każdego dnia najpełniej, jak to tylko możliwe.

Pascal Voggenhur odwiedzi Polskę, aby poprowadzić spotkanie otwarte oraz seminarium pracy z energią duchową "Uzdrawianie i Samouzdrawianie".
Duchowe uzdrawianie jest czymś więcej niż tylko zwykłym nakładaniem dłoni z intencją uzdrowienia. Zadaniem uzdrowiciela jest stanie się kanałem łączącym świat duchowy a naszą rzeczywistością.

PASCAL VOGGENHUBER - jeden z najbardziej znanych i szanowanych mediów i trans uzdrowicieli w Europie zaliczany do grona młodej duchowości europejskiej.
Urodził się 11 lutego 1980 roku w Szwajcarii z darem postrzegania świata duchowego. Swoje mediumiczne zdolności szlifował w Szwajcarii oraz w renomowanej uczelni Arthur Findlay College w Stansted w Wielkiej Brytanii.
Podczas seminariów, prezentacji oraz spotkań z publicznością nieustanie zadziwia swoich słuchaczy przekazując wyjątkowo szczegółowe informacje dotyczące zaświatów. Prowadzi efektowne demonstracje oraz chwytające za serce przekazy.
Głębokie i poważne tematy duchowe prezentuje w dostępny i pełen humoru sposób sprawiając, że wszystkie jego wykłady i seminaria stają się wyjątkowymi wydarzeniami. Uczestników zajęć ujmuje bezpośredniością i otwartością w osobistym kontakcie.

Obecnie Pascal znamy jest ze swojego programu trenerskiego Enjoy this Life® (Ciesz się życiem), oraz jako uzdrowiciel i coach.
Wszystkie 9 jego książek trafiły na listę Top 5 najpoczytniejszych ezoterycznych publikacji europejskich, a 5 dotarło do 1-szego miejsca. Książki Pascala przetłumaczono już na 7 języków.


W swojej najnowszej książce Enjoy this Life® opisuje proste ćwiczenia i zasady pomagające stać się twórcą swojego życia. Książka uczy także jak przeżyć życie tak, by nie odczuwać żalu i wyrzutów po śmierci. W Szwajcarii książka bije rekordy popularności, w ciągu pierwszych czterech tygodni sprzedało się 20.000 egzemplarzy.

Czytaj wywiad z Pascalem <<< POSŁANIEC ZAŚWIATÓW >>>

Plan pobytu Pascala Voggenhubera w Polsce:
2 II 2018 (piątek), godz. 19:00, (wstęp wolny)
"Ciesz się życiem - Przekazy z Zaświatów" - spotkanie otwarte z Pascalem Voggenhuberem
Warszawa, ul. Grażyny 13, sala konferencyjna, II piętro.

3 - 4 II 2018 (sobota i niedziela)

Uzdrawianie i Samouzdrawianie - seminarium pracy z energią duchową.
Warszawa, ul. Grażyny 13, sala konferencyjna, II piętro.
Zalecenie:
Na zajęcia należy przyjść w wygodnym stroju.

zajęcia w godzinach:
sobota: 10:00 - 18:00, niedziela : 10:00 - 17:00, (z przerwą na obiad)
Koszt seminarium: 620zł
Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
Uwaga: możesz obniżyć koszt zajęć zapraszając swoich znajomych.
Osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas dodatkową zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl