j

 

  

EZOTERYCZNE SPOTKANIA
 


20 V 2016
UZDRAWIAJĄCY KONCERT NA GONGI I MISY TYBETAŃSKIE

PROWADZI: WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI


Gong to instrument wielowymiarowy i zawiera w sobie wszystkie możliwe dźwięki istniejące na Ziemi. Podczas gry emituje białą energię, a jego harmoniczne tony mają dobrotliwe działanie na ludzki organizm. Jego dźwięki wprowadzają mózg w stan alfa, dzięki czemu osoby poddające się brzmieniu tych instrumentów łatwo osiągają poziom głębokiej relaksacji.
Kiedy poczujemy tę wibrację w swoim wnętrzu to cały nasz system nerwowy zrelaksuje się, emocje ustabilizują się, a umysł osiągnie spokój i równowagę.


Dźwięk mis i gongów wprowadza nas:
- w stan głębokiego relaksu i wyciszenia,
- uwalnia od stresu i pospiechu dnia codziennego,
- uspokaja pobudzone emocje i myśli,
- usuwa blokady i rozluźnia napięcia w całym ciele,
- łagodzi przykre dolegliwości,
- bóle głowy, pleców, karku,
- reguluje przemianę materii.Nasze zdrowie będzie poprawiać się, a my poczujemy się o wiele lepiej. Wibracja gongów nie tylko rozbija i usuwa toksyny na poziomie komórkowym, ale co ważniejsze przenika wszystkie org
any uzdrawiającą wibracją, dzięki której narządy powracają do pierwotnej energetycznej harmonii. System immunologiczny staje się silniejszy, a cały organizm odporniejszy.

KONCERT ZAGRAJĄ DLA PAŃSTWA:


ELŻBIETA M. JÓŹWIAK - Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka, zajmuje się terapią sztuką i uzdrawianiem dźwiękiem przy pomocy gongów i mis tybetańskich. Maluje obrazy energetyczne oraz stosuje masaż manualno-energetyczny. Swoje doświadczenia jako masażystka i terapeutka zdobywała pod okiem szamanów: afrykańskich, peruwiańskich i ałtajskich oraz u mistrza i "ojca" gongu Dona Conreaux. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI - kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Naukę gry na gongach i misach studiował pod okiem Dona Conreaux i Aidana McIntyre'a. Prowadzi warsztaty "Kreatorzy Rzeczywistości" oraz "Trening Zwycięzcy".

22.IV.2016, piątek, godz. 19:00
Warszawa, Centrum Konferencyjne "SPOŁEM", ul. Grażyny 13, II piętro
donacja: 30 zł
Prosimy o przybycie w luźnych strojach, należy przynieść koc, poduszkę i karimatę, aby odbierać koncert na leżąco. Przygotujemy dla Państwa także wygodne krzesła. Prosimy o mailowe lub telefoniczne zgłaszanie swojej obecności.

Więcej informacji: tel: 22 768 00 68, tel. kom. 605 083 118, 501 504 673
e-mail: arslibra@o2.pl