20 IV 2018
FENOMEN DUCHOWEGO UZDRAWIANIA WEDŁUG BRAZYLIJSKIEGO MEDIUM - JANA OD BOGA

Uzdrawiająca medytacja z energiami Świetlistych Lekarzy
oraz pokaz filmu o Janie od Boga

Zapraszamy na spotkanie z uzdrawiającymi energiami, które towarzyszą Janowi do Boga słynnemu brazylijskiemu medium i uzdrowicielowi.
Uzdrawiające energie nazywane Rodziną Świetlistych Lekarzy towarzyszą Janowi od Boga już od ponad pięćdziesięciu lat, kiedy to będąc w transie dokonał pierwszych uzdrowień. Fenomen brazylijskiego medium polega na tym, że gdziekolwiek nie przybędzie to zabiera ze sobą także wszystkich swoich niefizycznych pomocników, którzy dokonują niewidzialnych operacji.
Co więcej, poprzez ich wizerunki i w oparciu o energię medytującej grupy możemy poprosić je o uzdrowienie, nie tylko zgromadzonych na sali osób, ale i członków naszych rodzin. Wystarczy, że przyniesiemy fotografie wszystkich osób, którym pragniemy pomóc.

Podczas naszej zbiorowej medytacji będziemy zanosić do Rodziny Świetlistych Lekarzy wszystkie nasze intencje związane, nie tylko z uzdrowieniem, ale z poprawą w dowolnym aspekcie życia.

Byty energetyczne, które zaprosimy i poprosimy o uzdrawiającą energię podczas naszej medytacji to między innymi:

dr Augusto de Almeida - zgodnie ze spirytystycznymi przekazami Almeida po raz ostatni żył na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku pracując jako górnik w kopalni złota. W swoich poprzednich inkarnacjach był zbieraczem kauczuku i uzdolnionym chirurgiem wojskowym w czasach, kiedy nie stosowano jeszcze znieczulenia. Często umierał jako dość młody człowiek zachowując po tamtej stronie silną energię życiową i chęć niesienia pomocy innym. Uważa się, że kiedy pojawia się podczas
zabiegów przybyłe na spotkanie osoby mają największe szanse na uzdrowienie.

Dr Jose Valdivino jest jedną z istot, o których nie wiemy zbyt wiele. Uważa się, że w poprzednich życiach był sędzią. Przynosi ze sobą delikatną i kochającą energię, często nazywany jest także obrońcą rodziny. Jego energia jest szczególnie skuteczna przy uzdrawianiu paraliżu dolnych partii ciała, a także oczu i uszu. Wzmacnia siły witalne i napełnia pole energetyczne wybranych części ciała.
Co ciekawe, dr Jose Valdivino nie pozostaje obojętna na cierpienie innych i bardzo często pojawia się pomagając osobom, które przywołują go w swoich modlitwach lub medytacjach, także w swoich domach.
W czasie naszego spotkania zaprezentujemy także film dokumentalny prezentujący słynne "operacje" przeprowadzane przez, będącego w transie, Jana od Boga.
Joao Teixeira de Faria, zwany Janem od Boga, jest jednym z największych uzdrowicieli XX-go i XXI-go wieku.
Urodził się 24-go czerwca 1942 roku w miejscowości Cachoeira da Fuaca w Brazylii w ubogiej rodzinie katolickiej. W wieku szesnastu lat opuścił dom rodzinny w poszukiwaniu pracy. Wędrującemu przez Mato Grosso młodemu Joao ukazała się święta Rita z Cascia, przykazując mu aby udał się do Redeemer Spiritual Center, gdzie dokonał swoich pierwszych uzdrowień będąc w stanie transu mediumicznego. Wypełniając swoje przeznaczenie, przez wiele lat (mimo oczywistego strachu, który napełniał go przed każdym owładnięciem) poświęcił całe swoje życie użyczając niebiańskim lekarzom swojego ciała, które stawało się narzędziem uzdrawiania.

Do kliniki Jana od Boga, nazywanej Casa de Dom Inácio de Loyola (Domem Ignacego Loyoli, założyciela zakonu jezuitów), na cześć jednego z pierwszych bytów, który nawiedził Joao Teixeirę de Faria, przybywają ludzie w nadziei na wyleczenie chorób, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna, jak: rak, AIDS, artretyzm, astma, zaćma, paraliż, choroby psychiczne.
W Abadianii pojawiają się także terapeuci i uzdrowiciele, którzy twierdzą, że dzięki spotkaniom z Janem od Boga otrzymali nowe moce duchowe wspomagające ich w leczeniu swoich pacjentów.

Obecnie udokumentowano ponad 42 różne byty (Uzdrowiciele Duchowi), które poprzez Joao dokonują uzdrowień.


20 IV 2018 (piątek), godz. 19:00
Uzdrawiająca Medytacja z energiami Świetlistych Lekarzy od Jana od Boga
.
W programie spotkania:
- pokaz filmu o Janie od Boga,
- uzdrawiająca medytacja (na medytację możemy przynieść zdjęcia wszystkich osób, o których uzdrowienie chcemy prosić oraz różne przedmioty i talizmany, które chcemy napełnić uzdrawiającą energią)
- mini-kiermasz taniej książki ezoterycznej oraz kryształów i minerałów pobłogosławionych przez byty energetyczne z Brazylii.
Zainteresowanym polecamy tekst: Rodzina Świetlistych Lekarzy <<<>>>


Warszawa, ul. Grażyny 13, parter, sala Zielona, godz. 19:00
donacja: 30 zł,
Więcej informacji: ARS LIBRA,
tel/fax: 22 768 00 68, tel. kom. 605 083 118, 501 504 673

ZAPISZ MNIE