15 X 2019
"Odkrywanie życiowego Planu Duszy" -

spotkanie otwarte z ROBERTEM SCHWARTZEM
autorem "Odważnych Dusz" i "Daru Duszy"

Warszawa

Kiedy uświadomimy sobie, że jako istoty duchowe osobiście zaplanowaliśmy większość swojego życia możemy spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na wszystko, co nam się przytrafiło. Wyzwania, jakie stawia życie, są wyjątkowo potężnym generatorem uczuć, które z kolei są niezbędne duszy dla samopoznania. Życie w swojej istocie jest podróżą z głowy do serca, a wyzwania jakie zostaną zaplanowane pomogą tę podróż ułatwić.

Jako dusze dążymy do zapomnienia naszych prawdziwych tożsamości, ponieważ przypominanie ich sobie pogłębi naszą wiedzę o sobie samych. Aby zdobyć tę głębszą świadomość, opuszczamy przestrzeń niefizyczną czyli miejsce pełne radości, pokoju i miłości; tam nie możemy doświadczyć żadnego kontrastu. Bez kontrastu, bez porównania, nie jesteśmy w stanie w pełni sami siebie rozpoznać. Natomiast płaszczyzna fizyczna dostarcza nam kontrastu, gdyż zawiera w sobie prawie same dualne wartości. Smutek pozwala nam poznać radość, chaos wzmacnia nasze odczuwanie pokoju, a nienawiść pogłębia zrozumienie miłości. Gdybyśmy nigdy nie doświadczyli tych aspektów, jakże moglibyśmy rozpoznać w sobie wieczne i nieśmiertelne Istoty.


Zapraszamy na głęboko uzdrawiające, oświecające i przemieniające życie spotkanie oraz zajęcia Roberta Schwartza pisarza i mistrza regresji terapeutycznej.


Zaproszenie Roberta Schwartza z 2018 roku.
 Przed kolejnymi narodzinami dusze wraz z opiekunami duchowymi oraz innymi duszami, z którymi będą dzielić swoje wcielenie, planują najważniejsze i najdramatyczniejsze wydarzenia swojej ziemskiej inkarnacji, lecz nie po to, aby cierpieć, ale żeby dzięki wszystkim tym przeżyciom wznieść się na kolejny poziom rozwoju. Im wyzwanie życiowe jest poważniejsze, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zostało wybrane przed narodzinami. Jesteśmy twórcami wszystkiego, czego doświadczamy, a nasz wzrost bierze się ze wszystkich doświadczeń życiowych, bez względu na to, czy uważamy, że są "dobre" czy też "złe".

Program seminarium
17 X 2019, sobota, cz. I - Boskie Wartości

Zanim się urodzimy, planujemy dla siebie wielkie wyzwania, aby rozwinąć w sobie cechy zwane Boskimi Wartościami (Divine Virtues).
Ćwiczenie, które opracował i poprowadzi Robert Schwartz  wyjaśni nam wiele tematów naszego życia i ujawni Boskie Wartości, które jako dusze chcieliśmy kultywować i wyrażać właśnie w tym życiu.
Większość ludzi zaplanowała pogłębienie swojego rozwoju w dwóch lub trzech Boskich Wartości przejawiających się w ich obecnym życiu. Kiedy wreszcie dowiesz się, nad którymi Boskimi Wartościami pracujesz, zobaczysz nowe i uzdrawiające znaczenie wyzwań, z którymi już się w życiu zmagałeś. O wiele bardziej świadomie będziesz odbierać także lekcje jakie przyniosą ci przyszłe, również zaplanowane przez ciebie, życiowe wyzwania.
Takie rozszerzenie świadomości wpłynie na wzmocnienie twojej osobowości, pomoże ci także znaleźć zrozumienie wielu wydarzeń, aby ostatecznie przynieść spokój i radość życia.

17 X 2019, sobota, cz. II - Kontakt z ukochaną osobą
W drugiej części zajęć Robert Schwartz poprowadzi zbiorową indukcję hipnotyczną, która umożliwi uczestnikom warsztatów kontakt z ukochaną osobą "zmarłą". Większość ludzi jest w stanie wyraźnie wyczuć wyjątkową energię ukochanej osoby, a wiele osób otrzymuje również konkretną, przeznaczoną dla nich, wiadomość. Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

18 X 2019, niedziela, cz. III - Życie Między Wcieleniami
Robert Schwartz poprowadzi sesję regresji grupowej polegającą na nawiązaniu kontaktu z Duszą pomiędzy wcieleniami (Between Lives Soul Regression).
Będąc w BLSR doświadczasz przeszłego życia, które da ci wgląd w plan twojego aktualnego życia. Następnie przejdziesz z przeszłego życia do stanu pomiędzy wcieleniami. Jest to bezpieczny, łatwy i naturalny proces.
Będąc w stanie między wcieleniami nawiążesz kontakt z jednym z twoich duchowych przewodników.  Twój przewodnik poprowadzi cię do Rady Starszych, mądrych, kochających i wysoce rozwiniętych istot, które nadzorują cykl reinkarnacji na Ziemi.
Członkowie Rady wiedzą wszystko o Tobie, włączając w to wszystko o twoich poprzednich i obecnym życiu. W rozmowie z nimi możesz zadawać dowolne pytania na dowolny temat. Możesz pytać o swój plan życiowy i cel życia, istotne związki i relacje oraz głębokie duchowe znaczenie wszelkich fizycznych lub emocjonalnych trudności, a także jakie mają znaczenie i jak uzdrowić wyzwania, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.
Sesja BLSR to potężne i zmieniające życie doświadczenie.
Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.


ROBERT SCHWARTZ
Urodził się w 1967 r. w Cleveland (Ohio). Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował na własny rachunek jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem Odważnych Dusz rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia.
Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi. Szczególnie przekonywującym momentem dla Roberta było, kiedy jego przewodnicy poprzez medium przekazali mu słowa szczególnej modlitwy, którą skierował do Boga 5 lat wcześniej.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili Robert zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką.

W rezultacie Robert zdecydował się napisać książki, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Efektem jego pracy są książki Odważne Dusze oraz Dar duszy.
Czytaj tekst Plan Duszy <<<>>>

Plan pobytu Roberta Schwartza w Polsce:

15 X 2019 (czwartek), godz. 19:00, wstęp wolny.
"Odkrywanie życiowego Planu Duszy" - wykład Roberta Schwartza
Warszawa, Centrum Konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13

17 - 18 X 2019 (sobota, niedziela), godz. 10:00 - 17:00
Plan twojej Duszy, Życie Między Wcieleniami
Warszawa, Centrum Konferencyjne "Społem", ul. Grażyny 13
- koszt seminarium: 890 zł,
- zajęcia będą tłumaczone na język polski,
- rezerwacją miejsca na zajęcia jest dokonanie przedpłaty,
- ilość miejsc ograniczona,
- na seminarium należy przynieść: koc lub karimatę do leżenia, koc do przykrycia się, poduszkę, opaskę na oczy, zeszyt i długopis do notowania.


UWAGA - Promujemy aktywnych: osoba, która namówi swoich znajomych na uczestnictwo w seminarium otrzyma od nas dodatkową zniżkę w wysokości 100zł od każdej osoby. Zniżkę można zatrzymać dla siebie lub podzielić się nią z zapraszaną osobą. Osoby zaproszone także mogą zapraszać swoich znajomych.


Więcej informacji: ARS LIBRA
tel: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl