Spotkanie otwarte z
Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską autorką terapeutycznej książki "W cudzych butach"

28 IX 2017 - Warszawa


Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska
w 2014 roku wydała swoją pierwszą książkę
"W CUDZYCH BUTACH" okrzykniętą przez czytelników jako terapeutyczną. Dzięki temu stała się dla wielu przewodnikiem duchowym. Autorka jeździ po całej Polsce i Europie z programem warsztatów o nazwie "Przebudzenie świadomości", "Spełnione życie", "Tajemnice jogi", "Joga w życiu codziennym", "Żyj szczęśliwie", "Kobiety kobietom".
Owocem jej pracy na zajęciach warsztatowych jest pozbywanie się przyczyn i skutków permanentnego stresu, stanów depresyjnych i lękowych. Pomaga zrozumieć istotę umiejętności wybaczenia, oraz samoakceptacji. Przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły; obudzenia potencjału i mocy kreatywności, uwolnienia przeszłości i blokad i programów.


ELŻBIETA KRZYŻANIAK-SMOLIŃSKA
terapeutka, mówczyni motywacyjna, trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni, przewodniczka duchowa.
Jest specjalistką od terapii jogą, relaksacji, psychologii, pracy z ciałem oraz promotorką zdrowego trybu życia. Szkoli nauczycieli, naucza medytacji oraz pracy z oddechem.
Autorka terapeutycznej książki "W cudzych butach" oraz bajki dla dzieci i dorosłych "Tęczowy duszek"
.
Ukończyła ponad 20 podstawowych oraz 4 zaawansowane kursy Art Of Living między innymi w Indiach, w Niemczech oraz w Polsce.
Została zwyciężczynią konkursu dla kobiet "SpełniONA 2015" pokonując ponad 4 tysiące innych kandydatek do nagrody.
Nazywana jest
Żelazną Kobietą z powodu swoich sportowych osiągnięć: zdobyła najwyższy szczyt Europy Mont Blanc, przepłynęła wpław w sztafecie z partnerem 500 km rzeką Wartą przez Odrę do Morza Bałtyckiego i Wisłą 1000 km od źródła do Morza, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa za pobicie rekordu w ilości skłonów

na mięśnie brzucha, wykonując 8000 skłonów w ciągu godziny! Pokonała 1000 mężczyzn w najcięższych zawodach survivalowych w Polsce "Selekcja"
W 2004 roku założyła Centrum Szczęśliwego Człowieka. Stworzyła wiele unikatowych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi interaktywne wykłady, spotkania autorskie, warsztaty, szkolenia dla firm i terapie indywidualne.
8 Marca 2014 roku wydała swoją pierwszą książkę "W CUDZYCH BUTACH" okrzykniętą przez czytelników jako terapeutyczną. Dzięki temu stała się dla wielu przewodnikiem duchowym. Autorka jeździ po całej Polsce i Europie z autorskim programem warsztatów o nazwie "Przebudzenie świadomości", "Spełnione życie", "Tajemnice jogi","Joga w życiu codziennym", "Żyj szczęśliwie", "Kobiety kobietom". Owocem jej pracy jest pozbywanie się przyczyn i skutków permanentnego stresu, stanów depresyjnych i lękowych. Pomaga zrozumieć istotę umiejętności wybaczenia, oraz samoakceptacji. Przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły; obudzenia potencjału i mocy kreatywności, uwolnienia przeszłości i blokad i programów.
Czytaj wywiad z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską "Droga do pokochania siebie" zamieszczony w "Czwartym Wymiarze" nr 9/2017.

PLAN POBYTU ELŻBIETY KRZYŻANIAK-SMOLIŃSKIEJ W WARSZAWIE:

28 IX 2017 (czwartek)

Spotkanie otwarte z Elżbietą Krzyżaniak-Smolińską oraz uzdrawiająca Medytacja Miłości.
Warszawa, ul. Grażyny 13, godz. 19:00, wstęp wolny

30 IX - 1 X 2017 (sobota-niedziela)

Przebudzenie Świadomości - warsztaty
prowadzenie: Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska
Warszawa, ul. Grażyny 13, godz. 10:00 - 18:00
koszt uczestnictwa: 400 zł (wymagane zgłoszenia i przedpłaty)

Przedpłaty będą zwracane tylko w przypadku odwołania zajęć, a nie rezygnacji uczestnika.
W zajęciach mogą brać udział wszscy, nie wymagane jest żadne przygotowanie.


Na zajęcia należy:
- przyjść w wygodnym ubraniu,
- przynieść ze sobą, koc, karimatę lub coś innego do leżenia, poduszkę, opaskę na oczy,
- długopis i zeszyt do notowania.

- jedzenie wegetariańskie do rytuału (najlepiej zrobione samemu i nie za dużo)

29 IX (czwartek), 2 X (poniedziałek), 3 X (wtorek) 2017 Sesje Indywidualne
Warszawa, ul. Marszałkowska 62 (na zapisy)
Niektóre z korzyści po terapii:
- przebudzenie świadomości,
- uwolnienie starych wzorców, myślokształtów, zaszczepionych programów,
- motywacja do działania,
- uwolnienie odlęku,
- wyzwolenie potencjału,
- przebudzenie kreatywności, siły twórczej i życiowej,
- zharmonizowanie poziomów naszej egzystencji,
- otwarcie się na zmiany,
- otwarcie się na pro-zdrowy tryb życia.
Czas sesji indywidualnej: 60 minut.
Koszt sesji indywidualnej: 300zł

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska o swoich sesjach indywidualnych:
- Odkąd pamiętam ludzie zwracali się do mnie o pomoc. Teraźniejsza świadomość podpowiada mi, że to otwarcie na drugiego człowieka i życiowe doświadczenie było i jest powodem tak wielu terapeutycznych rozmów. W terapii korzystam nie tylko z bardzo bogatego doświadczenia, ale i z wysoko rozwiniętej intuicji, która wiedzie mnie wprost do indywidualnych rozwiązań. Wrażliwość i uważność podsuwają odpowiednie pytania, odpowiedzi i narzędzia.
We wspólnym polu, wspólnej przestrzeni jaką wytarzam w trakcie rozmowy każdy ludzki "problem" można łatwo rozwiązać; zdrady, uzależnienia, nałogi, utrata majątku, strata bliskiej osoby, molestowania, brak sensu życia, brak partnera, pasji, pracy; złe relacje z najbliższymi (partner, dzieci, rodzice) to najczęstsze tematy z którymi pracuję.
Każdy z potrzebujących po rozmowie otrzymuje także zestaw narzędzi do indywidualnej pracy ze sobą. 

Opinie osób uczestniczących w sesjach indywidualnych:
- Trudno ograniczyć się do kilku zdań, podobnie jak trudno poprzestać na jednej rozmowie czy spotkaniu z Elą, na szczęście nie trzeba się ograniczać. Przeszłam w życiu koszmar. Kilka lat układam już siebie na nowo, ale dopiero Ela sprawiła, że wreszcie wiem, czego nie chcę... (!!!!!) i czego pragnę. Jej energia, cudowna wręcz empatia i niezwykła mądrość życiowa Z nieopisaną lekkością klarują się priorytety...jakby ktoś nagle zdejmował przesłony Z moich oczu, blokady z serca i uwalniał to, co we mnie najlepsze! Ta empatia Eli to nie tylko tak, że Ona zrozumie i poczuje, ale wręcz wchodzi do domu mojej duszy i pokój po pokoju nasyca swoją miłością - i tylko to dotąd na mnie podziałało.
I w pełni jej zawierzam...i sobie wreszcie też! Ani jedno zdanie nie jest ani trochę przesadzone! - Emi.

- Nigdy nie myślałam, że słowa mogą mieć tak wielką moc, a spotkanie jednej osoby może całkowicie odmienić życie i spojrzenie na dotychczasowy świat. W chwilach największego zwątpienia i totalnej bezradności, gdy pragnęłam jedynie szczęścia i zastanawiałam się nad sensem życia, dane mi było poznać cudowną osobę jaką jest Elżbieta Krzyżaniak- Smolińska. Wystarczyło kilka słów abym zrozumiała jak cenne jest życie i w końcu zawalczyła o siebie. Zdecydowałam się na terapię, dzięki której jestem dziś w pełni świadomą swoich wartości i przebudzoną kobietą. Każde spotkanie było wyjątkowe, a rozmowy przynosiły ukojenie i wewnętrzny spokój. Z tygodnia na tydzień stawałam się silniejsza i zrozumiałam jakim darem jest życie. Uwolniłam się od przeszłości. Nauczyłam się żyć tu i teraz, z miłością idąc po ścieżce życia. Czuję ogromną wdzięczność za każde spotkanie, za otwartość, za bezwarunkową miłość i za każde słowo, które dodało mi siły i wiary w siebie. Dziękuję za pomoc - Alicja.

Więcej informacji i zapisy: ARS LIBRA
tel: 0048 22 768 00 68, kom. 0605 083 118, 0501 504 673

e-mail: arslibra@o2.pl


Relacje filmowe z seminarów Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej:
Warsztaty w HolandiiO źródłach energii jakie mamy do dyspozycji.Warsztaty dla kobiet
.