Rosa Branco
UZDROWICIELKA DUCHOWA
ZBIOROWY SEANS UZDRAWIAJĄCY

21.XI.2015 - WARSZAWA

FENOMEN SEANSÓW ZBIOROWYCH ROSY BRANCO

Zbiorowe seanse uzdrawiające to niesamowite wydarzenie energetyczne, podczas którego, każdy z uczestników ma osobisty kontakt z uzdrowicielką.

Kiedy stajemy przed Rosą Branco to uzdrowicielka patrzy nam w oczy, dotyka naszych ramion lub głowy i rozpoczyna przekaz uzdrawiającej energii.
Wokół uzdrowicielki pojawiają się energetyczne byty uzdrawiające (czasem manifestujące się jako białe światło), które przenikają nie tylko ciało fizyczne osoby uzdrawianej ale także wszystkie jej powłoki subtelne przemieszczając się w czasie i przestrzeni oraz dokonując uzdrowienia poprzez odblokowanie zgromadzonych na wszystkich poziomach blokad i zawirowań energetycznych.


Sama Rosa Branco tak opisuje misterium uzdrawiania:
- Podczas zbiorowych seansów uzdrawiania podnoszę ręce do góry i wtedy na czubkach moich palców pojawia się iskierka, małe światełko, a głos w mojej głowie informuje mnie, dla kogo to światło jest przeznaczone i co mam z nim zrobić aby osoba, która stoi przede mną ponownie poczuła połączenie z Najwyższą Wibracją. Bardzo często odczuwam wszystkie lęki i obawy z jakim ludzie do mnie podchodzą, a kiedy przekazuję im światło na mnie i na nich spływa wielki spokój i błogosławieństwo. Niektórzy wtedy osuwają się na podłogę, aby ich dusze nieskrępowane cielesnością mogły swobodnie obcować z energią Boga.

Wielu ludzi nosi na sobie niewidzialne tarcze, a ich ciała są jak kamienne fortece broniące dostępu do delikatnego wnętrza pełnego lęków i obaw. Wtedy przez moje ręce zaczyna przepływać bezwarunkowa miłość, przenika przez wszystkie osłony i napięcia w ciele i miesza się z esencję chorego. To jedyny sposób na osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
Pojawiają się wtedy łzy oraz zrozumienie że tworzenie tarcz i pancerzy jest zbytecznym trudem gdyż dzięki boskim wibracjom zawsze mogą czuć się bezpieczni i obdarzeni bezgranicznym morzem bezwarunkowej miłości. Cała przestrzeń wypełnia się wtedy miłością, a ja dziękuję Bogu, że mogłam być narzędziem w Jego rękach.ROSA BRANCO (Rosamaria DaSilva Machado)
to uzdrawiające medium o niespotykanej sile oddziaływania. Urodziła się w USA w rodzinie portugalskich emigrantów. Od najmłodszych lat widziała energie subtelne i i pracowała ze Świetlistymi Bytami.
Zdobyła wyższe wykształcenie i pracowała jako inżynier w Agencji Kosmicznej NASA. Wiele lat wyczerpującej pracy zaowocowało nieuleczalną chorobą. Rosa porzuciła karierę naukową aby zająć się własnym zdrowiem. W poszukiwaniu ratunku wyjechała do słynnego uzdrowiciela Jana od Boga.

Uzdrowiona przez brazylijskie medium poświęciła się niesieniu pomocy innym. Współpraca z Janem od Boga, oraz jego wieloletnie nauki sprawiły, że Rosa otrzymała możliwość pracy z Energiami na najwyższych poziomach. Przez wiele lat towarzyszyła Janowi od Boga jako tłumaczka, wsparcie i menager podróżny w jego licznych wojażach.
W 1992 roku Rosa Branco otrzymała świetlistą inicjację od Istoty nazywającej siebie Archaniołem Michałem.

Rosa Branco prowadzi sesje indywidualne i seanse zbiorowego uzdrawiania na których pojawiają się energetyczne byty, świetliści lekarze, którzy dokonują uzdrowień zgromadzonych na seansach osób. Pojawiające się wokół niej Energie manifestują się bardzo często jako wyraźnie widoczne białe światło.

Czytaj tekst z miesięcznika "Czwarty Wymiar":
ROSA BRANCO - ROZMOWA W KATEDRZE

SEANS ZBIOROWEGO UZDRAWIANIA
21.XI.2015 (sobota)
Warszawa, Zespół Szkół nr 85, ul. Elektoralna 12/14 (wejście od ul. Orlej), godz. 18:00

prowadzenie: Rosa Branco i niefizyczne byty uzdrawiające.
wstęp na seans:
- osoby dorosłe: 100 zł,
- dzieci do 12 roku życia - gratis,
- dzieci w wieku od 13 do 18 lat - 50 zł,
- emeryci i renciści - 80 zł.
UWAGA: Zaleca się być ubranym na biało
.


10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20.XI.2015 - SESJE INDYWIDUALNE
(Warszawa, ul. Marszałkowska 62)

wyłącznie na wcześniejsze zapisy z przedpłatami.
koszt sesji 300 zł.


Zapisy: arslibra@o2.pl