2020
Duchowe Podróże z Olegiem Rusnakiem
seminaria aktywacyjne

marzec - Egipt
maj - Gruzja-Armenia-Azerbejdżan
lipiec - Kirgistan
sierpień - Ałtaj
październik/listopad - Bali


Znamy wiele historii, w których gotowość człowieka do postrzegania nowych energii powoduje jego szyb
ki wzrost w różnych aspektach życia. To może wydarzyć się zawsze i wszędzie. Ale we wszystkich tych przypadkach potrzebny jest pewien rodzaj katalizatora. Takim katalizatorem może być spotkanie z innym człowiekiem, który odmieni nasze życie i poprowadzi ku lepszemu. Mogą to być także miejsca mocy, które wspomagają aktywizację ludzkiej świadomości i które pomagają, uaktywnić paranormalne zdolności, osiągnąć uzdrowienie, odnaleźć życiowy cel, zdobyć wiedzę lub ustanowić połączenie z Duchowym Nauczycielem.
Na świecie istnieją wciąż miejsca, w których obecna jest Energia Ziemi i Energia Kosmosu.

Zapraszamy na wyjazdy z Olegiem Rusnakiem, który podczas swoich seminariów aktywacyjnych daje nam możliwość szybszego rozwoju
i duchowej przemiany.
Każdy z nas przejdzie ten proces o wiele szybciej, dzięki energii grupy oraz przebywaniu właśnie w takich niezwykłych miejscach. Czasem będą to miejsca znane i popularne wśród duchowych podróżników, a czasem będą to miejsca, które zostaną odkryte i ocalone od zapomnienia właśnie przez was.
Dary i energie jakie w tych miejscach otrzymacie powrócą z wami do waszych domów gdzie będą wzbogacać każdy wasz kolejny dzień.

- W wielu z takich miejsc otrzymałem Przekazy i Błogosławieństwo! Pozwólcie, abym pokazał Wam drogę do Waszego Błogosławieństwa - Oleg Rusnak.

MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZIMY W 2020 ROKU:
Marzec 2020 - Egipt
Przekazy i wiedza od Mistrza Thota.


Zapraszamy na podróż przez wszystkie najważniejsze świątynie Górnego i Dolnego Egiptu, gdzie otrzymacie wiele mistycznych informacji i wiedzę. Będziemy brać udział w medytacjach, każdy z uczestników otrzyma także indywidualne przekazy.

Maj 2020 - Gruzja - Armenia - Azerbejdżan
Trzy Perły Kaukazu
Podróże po Miejscach Mocy

W ciągu
10 dni naszej duchowej wyprawy odwiedzimy trzy najważniejsze kraje leżące w górach Kaukazu. Będzie to podróż po miejscach mocy, pełna medytacji, przekazów i duchowych aktywacji.
Lipiec 2020 - Kirgistan
Fenomen Kosmicznego Oczyszczenia

seminarium nad jeziorem Issyk - Kul

Seminarium aktywacyjne Olega Rusnaka w Kirgistanie to niezwykła wyprawa do miejsc, w których pierwotna energia kosmosu jest niezwykle silnie odczuwalna: w programie między innymi: medytacje nad jeziorem Issyk Kul, kanion "Bajka", dolina uzdrawiających źródełek Manżyły Ata, kręgi mocy i uzdrawiające źródła w dolinie Araszan Ata nad rzeką Pięć Kamieni.
Sierpień 2020 - Ałtaj (Kazachstan)
W poszukiwaniu Szambali
Wyprawa w okolicę góry Biełucha.

Zapraszamy na duchową wyprawę do kazachstańskiej części gór Ałtaju oraz w okolice świętej góry Biełucha, miejsc o niebywale silnej energii oraz prawdopodobnego położenia mitycznej Szambali.
Październik/listopad 2020 - Bali
Ostatnia wyprawa zaplanowana przez Olega Rusnaka w 2020 roku to wyjazd na wyspę Bali, gdzie spotkamy się z miejscowymi uzdrowicielami, będziemy medytować na plażach i poznamy niebywałą energię tej indonezyjskiej wulkanicznej wyspy.
 
OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Czytaj wywiad z Olegiem Rusnakiem:
"Pytania do naszego życia" <<<>>> opublikowany w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar", 1/2018.


Parę słów od Olega Rusnaka.


Czy można obejść się bez tych wyjazdowych seminariów?
- Tak, możesz i nadal wędrować w ciemności z zamkniętymi oczami, nie widząc wyjścia. Być może niektórym uda się znaleźć wyjście, lecz stracą na tym bardzo dużo czasu. Mnie osobiście zabrało to prawie 25 lat.

Czy boisz się, że twoje życie nie będzie już takie samo?
- Tak, nie będzie. Twoje życie zmieni się radykalnie. Będziesz inaczej patrzył na świat, będziesz miał wyższy poziom szczęścia. Stare problemy znikną robiąc miejsce dla nowych pozytywnych wyzwań.

Czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?
- Bądź gotowy do pracy nad sobą! Gdzieś w radości, gdzieś poprzez "Nie
mogę" i "nie chcę". W końcu narodzi się nowe myślenie i powstaną twoje przyszłe zwycięstwa.

Przygotuj się na ocean doświadczeń!
- Transformacja budzi stare lęki, chroniczne bloki i pretensje. Na zewnątrz jest wiele rzeczy, które powstrzymują Cię od życia. To jest nieprzyjemne. To boli. To łzy i gorycz. To normalne. To wszystko odejdzie robiąc miejsce dla twoich nowych pozytywnych doznań.
Nie można dostać czegoś nowego bez pozbycia się starego!

- Zapraszam na moje wyjazdowe seminaria aktywacyjne - Oleg Rusnak
UWAGA.
Jak się zapewne domyślacie jest jeszcze zbyt wcześnie, abyśmy mogli przedstawić Wam wszystkie szczegóły naszych przyszłych wyjazdów takie jak: konkretne daty, miejsca pobytu i ceny, jednakże już teraz czekamy na wasze wstępne zgłoszenia lub ewentualne sugestie, co do terminów, miejsc, które warto zobaczyć i innych propozycji. Nasze podróże duchowe są przede wszystkim dla Was, więc nie bójcie się pisać nam o swoich oczekiwaniach.
Z pewnością o wiele więcej dowiemy się o wyjazdach tej jesieni, oraz kiedy Oleg Rusnak przyjedzie w lutym 2020 roku do Polski, aby poprowadzić swoje seminarium poświęcone "Kosmicznemu Uzdrawianiu".

Więcej informacji: ARS LIBRA
t
el: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl