ŚLĘŻA - GÓRA BŁOGOSŁAWIĄCEJ ŚWIATŁOŚCI
12 - 14.VII.2013
UZDRAWIANIE CIAŁA, OCZYSZCZANIE DUSZY

30 km na południowy zachód od Wrocławia wznosi się góra Ślęża. Masyw Ślęży był dla śląskich plemion kultury łużyckiej (1400-300 p.n.e.) Świętym miejscem.
Teren ten był celem pielgrzymek, w czasie których po oczyszczającej ciało i duszę ablucji w świętych źródłach, przekraczano kamienne kręgi i poddając się przenikającej wszystko energii łączono się z przyrodą. Słowiańskie przekazy tamtych czasów mówią nam o czystości i boskiej doskonałości, która jest w każdym człowieku.
W wielu miejscach "Świętej Góry" możemy odczuć i zobaczyć jej energie. Te subtelne wibracje Ziemi i Kosmosu pomogą nam w rozwoju duchowym, jak również okażą się pomocne w pokonaniu różnych dolegliwości naszego organizmu.


Kiedy przebywamy na Ślęży poprawia się nasze samopoczucie, wzrasta kondycja fizyczna, znika zmęczenie. Góra ta nazywana jest także "górą spełnionych intencji" ponieważ postanowienia i afirmacje wypowiedziane na jej szczycie mają moc stawania się. Oczyszczenie jakiemu możemy się tam poddać uwalnia także od toksycznych związków i relacji karmicznych. Wszystkie odczucia dodatkowo wzmocnimy wodą z "cudownego" źródełka Jakuba, o właściwościach energetycznych.

W programie warsztatów:
- medytacje w naturze,
- obrzędy Słowiańskie,
- oczyszczanie ciała i umysłu energią miejsca mocy,
- krąg postanowień,
- otwarcie się na przekazy Światowita,
- przyjęcie słowiańskiego imienia jako symboliczne przebudzenie do nowego życia,
- kąpiele w gongu tybetańskim,
- spalanie złej karmy poprzez chodzenie po ogniu przy bębnie szamańskim,
- palenie Agnihotry,
- zwiedzanie Skansenu w Będkowicach.

Warsztaty prowadzą:
ELŻBIETA M. JÓŹWIAK - Terapeutka, masażystka, dziennikarka i podróżniczka. Stosuje terapię manualno-energetyczną. Rrozbija bloki energetyczne stosując masaże: klasyczny i relaksujący oraz "kąpiele" w dźwiękach gongów tybetańskich, mis śpiewających. Propaguje terapię "bieganiem po ogniu" uwalniającą od skrywanych głęboko lęków i fobii działających na podświadomość. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.

WŁODZIMIERZ ADAM OSIŃSKI - kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych. Prowadzi warsztaty w Miejscach Mocy.

Inwestycja duchowa: 650 zł.
Dojazd własny: 590 zł
Opłata obejmuje: przejazdy, noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, ubezpieczenie, warsztaty.

ZAPISZ MNIE

Wyjazd zostanie zorganizowany w przypadku zebrania odpowiedniej liczby osób.