MAROKO
W krainie Energii, Ducha i Żywiołów
wyjazd wielkanocny
1 - 9 IV 2018
Zapraszamy na energetyczne szlaki i duchowe skarby ukryte w pięknych miejscach i naturze Maroka, tam gdzie Niebo styka się z horyzontem rozpływając się w plażach i pustyniach tego nad podziw kolorowego kraju.
 

Prowadzenie w świecie materii, ciekawych zakątków, opiekę i pokazanie świata ludzi Afryki, ich serdeczności i spokojnego, dobrego życia zapewni nam przewodniczka Anna Stelmaszewska, która zakochała się w Maroku kilkanaście lat temu i poznała jego prawie wszystkie tajemnice.

Po Maroku będziemy poruszać się i zwiedzać nie tylko po utartych turystycznych ścieżkach, ale przede wszystkim po nieznanych dla turystów zakamarkach gdzie płynie cudowna energia żywiołów, a czas prawie się zatrzymał. Każdego dnia znajdziemy kilka chwil na medytację i wyciszenie umysłu, lub obserwowanie niesamowitych marokańskich przestrzeni pełnych zapachu morza i powiewów gorącego wiatru i szumu piasków pustyni.

Nasza wyprawa będzie skarbem dla osób poszukujących klimatu i egzotycznych zakątków pokazujących nam niczym w energetycznym zwierciadle kim jesteśmy, jak się czujemy z ludźmi, czego potrzebujemy, co zmienimy, jak chcemy żyć, co obudzimy w sobie, a co na zawsze zabierze pustynny wiatr.

Poprawimy przepływ energii przez nasze ciało i napełnimy je ciepłym afrykańskim słońcem, pozwolimy naszemu ciału, aby uruchomiło wszystkie mechanizmy samouzdrawiające, otworzymy się na obfitość i życie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Mamy dla Was także kilka niespodzianek takich jak: posiłek na plaży, malowanie henną, bębny i muzyka w wykonaniu lokalnych artystów, oraz obowiązkowa przejażdżka na wielbłądzie

Śpimy w niewielkich, ale czystych i sprawdzonych hostelach. Częstym standardem w Maroko jest toaleta zwana "kucaną". Łazienka często umieszczana poza pokojem, zapewnia większą czystość w samym pokoju.

Posiłki tradycyjne dla regionu - jemy tylko marokańskie jedzenie. Czasem powrócimy też do jedzenia rękami, co daje niezwykłe wrażenia smakowe i poczucie głębokiej wspólnoty biesiadników.
Świeże, naturalne warzywa są zamawiane kilka godzin przed sporządzeniem posiłku i podane na świeżo, gorące, pachnące, aromatyczne od przypraw. Wegetarianie także będą mieli co zjeść.
Mamy do dyspozycji śniadania i obiadokolacje z deserem i napitkami.
Dodatkowo można nabywać smakołyków u tubylców - herbatkę miętową, sok z pomarańczy, ciastka, kawę czy drobne przekąski regionalne.


1 - 9 IV 2018
Maroko - W krainie Energii, Ducha i
Żywiołów.

Koszt wyjazdu:
- bilet lotniczy, wg aktualnych cen, od 400 do 600zł (lecimy tanimi liniami lotniczymi, sugerujemy zabierać małe walizki, aby nie przekroczyć dopuszczalnej wagi bagażu),
- 500 zł, opłata wpisowa, (bezzwrotna w przypadku rezygnacji uczestnika),
- 360 Euro (noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, transfery z lotniska do miejsc zakwaterowania i na lotnisko), zbieramy w dniu wyjazdu na lotnisku.
Cena nie zawiera:
ubezpieczenia, dodatkowych atrakcji, biletów wstępu do obiektów nie objętych programem.

Więcej informacji i zapisy: ARS LIBRA
tel: 0048 22 768 00 68, kom. 0605 083 118, 0501 504 673

e-mail: arslibra@o2.pl


Wyjazd zostanie zorganizowany w przypadku zebrania odpowiedniej liczby osób.