14 - 25 VI 2020 - KIRGISTAN
Odkrywanie Twojego Przeznaczenia
seminarium aktywacyjne Olega Rusnaka
nad jeziorem Issyk Kul

Kirgistan

Na świecie istnieją wciąż miejsca, w których obecna jest Energia Kosmicznego Oczyszczenia. W Kirgistanie, czego mogłem osobiście doświadczyć, znalazłem rodzaj szczeliny w normalnej czasoprzestrzeni, w której czas zatraca swoją fizyczną prędkość.
Znamy wiele historii, w których gotowość człowieka do postrzegania nowych energii powoduje jego szyb
ki wzrost w różnych aspektach życia. To może wydarzyć się zawsze i wszędzie. Ale we wszystkich tych przypadkach potrzebny jest pewien rodzaj katalizatora. Takim katalizatorem może być spotkanie z innym człowiekiem, który odmieni nasze życie i poprowadzi ku lepszemu. Mogą to być także miejsca mocy, które wspomagają aktywizację ludzkiej świadomości i które pomagają, uaktywnić paranormalne zdolności, osiągnąć uzdrowienie, odnaleźć życiowy cel, zdobyć wiedzę lub ustanowić połączenie z Duchowym Nauczycielem.
- Kirgistan jest miejscem, w którym to wszystko może przydarzyć się także Wam. Byłem tam i otrzymałem Błogosławieństwo! Pozwólcie, abym pokazał Wam drogę do Waszego Przeznaczenia - Oleg Rusnak.

CO NAS CZEKA
Wykorzystując Fenomen Kosmicznych Energii istniejący w Kirgistanie przeprowadzimy aktywizujące medytacje, które pozwolą Wam zdobyć kosmiczne i fizyczne wartości. Miejsca, w których przeprowadzimy aktywację, słyną z kosmicznych i uzdrawiających mocy. Znajdują się one w przestrzenno-czasowych szczelinach. W takich miejscach prędkość naszej aktywacji wzrasta wielokrotnie.

W PROGRAMIE SEMINARIUM:
- Transformacja doświadczeń z poprzednich wcieleń.
- Przesłania z Syriusza.
- Oczyszczenie męskiej i żeńskiej linii rodowej.
- Inicjacja Atlantów.
- Kolektywne medytacje dla duchowego rozwoju Świata.
- Aktywacja nowych energii w Miejscach Mocy.
- Przesłania z Atlantydy.
- Osobiste wglądy i poszerzenie świadomości.
- Uzyskiwanie odpowiedzi na życiowe pytania.

JAK TO DZIAŁA
- Potrzebuję Waszej gotowości, wyraźnej intencji oraz wiary, że wszystko już zostało dla Was przygotowane. Reszta dokona się poprzez medytacje, które wprowadzą Was w strumień Kosmicznego Oczyszczenia, w którym otrzymacie wszystko, co jest Wam najbardziej potrzebne.

MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZIMY:
WĄWÓZ AŁTYN ARASZAN - słynący z gorących uzdrawiających źródeł radonowych i siarkowodorowych. Nazywany także "Złotym Źródłem", leży na wysokości 2.600m. Miejsce słynie ze wspaniałych widoków, źródeł termalnych i unikalnych lasów tian-szańskiej jodły.
Wąwóz Ałtyn-Araszan będzie dla naszej wyprawy wspaniałą bazą wypadową.
Medytując otworzymy się na przepływ Kosmicznej Energii, która dociera do tego miejsca.

"ZIELONA PIRAMIDA"
Wzdłuż jednego ze strumieni spływających z otaczających jezioro Issyk Kul gór wybierzemy się do niezwykłego wypłaszczenia, na którym znajduje się "Zielona Piramida". Jest to porośnięte drzewami wzgórze przypominające ukrytą pod ziemią piramidę. Miejsce to charakteryzuje się niebywałą energią i nazywane jest przez Olega portalem kosmicznej energii, w którym spotykają się energia kosmiczna z energią naszej planety.

AŚRAM ARASZAN ATA
Położone w środkowym Kirgistanie, na wysokości około 1.600m miejsce o dziewiczej energii i niezwykłych właściwościach. W miejscu tym pozbawionym jakichkolwiek negatywnych wpływów współczesnej cywilizacji znajdują się trzy uzdrawiające źródła oraz dwa kręgi kamienne reprezentujące energię męską i kobiecą.
KANION "BAJKA"
Jeśli kiedykolwiek chcieliście polecieć na Marsa, to już nie musicie tego robić ponieważ Mars jest na Ziemi. Kanion "Bajka" to niesamowite miejsce, w którym piaszczyste czerwone formacje przyjmują różne bajeczne formy. Miękkie skały o różnych odcieniach poddają się działaniu sił natury. Po kolejnym deszczu lub silnym wietrze krajobraz wąwozu zmienia się. Kanion jest jednocześnie potężnym kosmicznym portalem, poprzez który możecie nawiązać kontakt ze swoim Nauczycielem Duchowym.
JEZIORO ISSYK KUL
Leżące na wysokości 1609 m n.p.m. jezioro zajmuje powierzchnię 6280 km2 i uznawane jest za drugie co do wielkości górskie jezioro, po jeziorze Titicaca. Nazywane jest  "Gorącym Jeziorem" lub "Okiem Boga". Nad brzegiem tego potężnego portalu będziemy medytować, oczyszczać karmę, ustanawiać krystalicznie czyste połączenie z Wyższymi Mocami oraz odbierać informacje i przekazy.
PODCZAS NASZEJ WYPRAWY:
- poznacie starożytną kulturę kirgiską,
- dowiecie się jak wygląda życie w jurtach,
- będziecie medytować pod gwieździstym niebem,
- poznacie tradycyjne potrawy, sery, napoje,
- spotkacie się z przełożoną miejscowej wspólnoty duchowej, która ma swoją siedzibę w aśramie Araszan Ata.

Ramowy program seminarium w Kirgistanie:
DZIEŃ 1 (14 czerwca 2020)
Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie, przelot do stolicy Kirgistanu Biszkeku.

DZIEŃ 2 (15 czerwca 2020)
Przylot na lotnisko w Biszkeku, przejazd busami do miejscowości Karakoł. Następnie przejazd samochodami terenowymi do wąwozu Ałtyn Arashan.

DZIEŃ 3 (16 czerwca 2020)
Odpoczynek i aklimatyzacja. Pokaz tradycyjnych kirgiskich zawodów konnych. Wieczorem: zapoznanie, wprowadzenie do zajęć i rytuał picia herbaty.

DZIEŃ 4 (17 czerwca 2020)
Wyprawa w góry nad jezioro Ała Koł.
Konny przejazd ok. 10km w jedną stronę na przełęcz na wysokości ok 3.600m, wejście na zaśnieżony szczyt w kierunku jeziora ok. 400m, zajęcia seminaryjne, przesłania z Syriusza, zejście na przełęcz, konny powrót do miejsca zakwaterowania.

DZIEŃ 5 (18 czerwca 2020)
Uzdrawiające kąpiele w gorących źródłach, medytacje i przesłania, lemuryjska technika wchodzenia w stan JA.

DZIEŃ 6 (19 czerwca 2020)
Przejazd z wąwozu Ałtyn Araszan nad jezioro Issyk Kul, zakwaterowanie w nowym miejscu, wieczorem zajęcia seminaryjne.

DZIEŃ 7 (20 czerwca 2020)
Wyjazd do Kanionu Bajka, zajęcia: transformacja negatywnych programów z poprzednich wcieleń, indywidualne przesłanie dla każdego członka grupy, powrót do pensjonatu nad jeziorem.

DZIEŃ 8 (21 czerwca 2020)
Wyjazd do Zielonej Doliny i wejście na wzniesienie nazywane Piramidą, praca energetyczna z zaćmieniem słonecznym, zajęcia aktywacyjne, przesłanie Atlantów.

DZIEŃ 9 (22 czerwca 2020)
Przejazd do aśramu Araszan Ata w centralnej części Kirgistanu, wieczorne ognisko i wspólna medytacja.

DZIEŃ 10 (23 czerwca 2020)

Pobyt w aśramie Araszan Ata. Dwa przesłania z Atlantydy podczas zajęć w żeńskim i męskim Kręgu Mocy, aktywacja kobiecych i męskich energii rodu.

DZIEŃ 11 (24 czerwca 2020)
Wyjazd do Biszkeku, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek, pożegnalna kolacja.


DZIEŃ 12 (25 czerwca 2020)
Rano przejazd na lotnisko i powrót do Polski.

Ramowy program wyjazdu może ulec zmianie.

OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Czytaj wywiad z Olegiem Rusnakiem:
"Pytania do naszego życia" <<<>>> opublikowany w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar", 1/2018.
oraz cykl artykułów "Metafizyka ludzkiego ciała" zamieszczonych w numerach 10/2018, 11/2018, 12/2018 oraz 01/2019 miesięcznika "Czwarty Wymiar".


Parę słów od Olega Rusnaka.

Czy można obejść się bez tego seminarium?
- Tak, możesz i nadal wędrować w ciemności z zamkniętymi oczami, nie widząc wyjścia. Być może niektórym uda się znaleźć wyjście, lecz stracą na tym bardzo dużo czasu. Mnie osobiście zabrało to prawie 25 lat.

Czy boisz się, że twoje życie nie będzie już takie samo?
- Tak, nie będzie. Twoje życie zmieni się radykalnie. Będziesz inaczej patrzył na świat, będziesz miał wyższy poziom szczęścia. Stare problemy znikną robiąc miejsce dla nowych pozytywnych wyzwań.

Czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?
- Bądź gotowy do pracy nad sobą! Gdzieś w radości, gdzieś poprzez "Nie
mogę" i "nie chcę". W końcu narodzi się nowe myślenie i powstaną twoje przyszłe zwycięstwa.

Przygotuj się na ocean doświadczeń!
- Transformacja budzi stare lęki, chroniczne bloki i pretensje. Na zewnątrz jest wiele rzeczy, które powstrzymują Cię od życia. To jest nieprzyjemne. To boli. To łzy i gorycz. To normalne. To wszystko odejdzie robiąc miejsce dla twoich nowych pozytywnych doznań.
Nie można dostać czegoś nowego bez pozbycia się starego!

- Serdecznie zapraszam na moje seminarium - Oleg Rusnak

14 - 25 VI 2020 - Odkrywanie Twojego Przeznaczenia
Seminarium aktywacyjne nad jeziorem Issyk Kul w Kirgistanie.
koszty seminarium obliczone przy minimum 10 osobach:
- opłata wpisowa: 700zł
- cena biletu powrotnego Warszawa - Biszkek - Warszawa: ok 2.200zł
- transfery, noclegi, wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki dziennie), zajęcia seminaryjne oraz tłumaczenie seminarium: 1.396$

Cena nie obejmuje: wydatków własnych, zakupionych pamiątek, kolacji ostatniego dnia pobytu w Biszkeku oraz ubezpieczenia turystycznego.

Warunki zakwaterowania:
- pensjonat nad jeziorem Issyk Kul: pokoje 2-osobowe
- obóz górski na przełęczy Ałtyn-Araszan: pokoje 4-osobowe.

Uwaga:
- Uczestnicy wyjazdu powinni być w dość dobrej ogólnej kondycji fizycznej.
- Osoby, które wcześniej miały małą styczność z jazdą konną powinny zaopatrzyć się w rowerowe spodenki z żelowymi wkładkami dostępne w sklepach sportowych.
- Przesiadka tranzytowa na lotnisku w Moskwie nie wymaga posiadania wizy rosyjskiej. Do Kirgistanu obywatele Polski i Unii Europejskiej nie potrzebują wizy wjazdowej, jedynie paszport ważny jeszcze co najmniej przez 6 miesięcy.
Różnica czasu pomiędzy Polską a Kirgistanem - 5 godzin.

Więcej informacji:
ARS LIBRA
t
el: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl