28 VI - 09 VII 2019 - KIRGISTAN
Fenomen Kosmicznego Oczyszczenia
seminarium Olega Rusnaka
nad jeziorem Issyk Kul

Kirgistan

Na świecie istnieją wciąż miejsca, w których obecna jest Energia Kosmicznego Oczyszczenia. W Kirgistanie, czego mogłem osobiście doświadczyć, znalazłem rodzaj szczeliny w normalnej czasoprzestrzeni, w której czas zatraca swoją fizyczną prędkość.
Znamy wiele historii, w których gotowość człowieka do postrzegania nowych energii powoduje jego szyb
ki wzrost w różnych aspektach życia. To może wydarzyć się zawsze i wszędzie. Ale we wszystkich tych przypadkach potrzebny jest pewien rodzaj katalizatora. Takim katalizatorem może być spotkanie z innym człowiekiem, który odmieni nasze życie i poprowadzi ku lepszemu. Mogą to być także miejsca mocy, które wspomagają aktywizację ludzkiej świadomości i które pomagają, uaktywnić paranormalne zdolności, osiągnąć uzdrowienie, odnaleźć życiowy cel, zdobyć wiedzę lub ustanowić połączenie z Duchowym Nauczycielem.
- Kirgistan jest miejscem, w którym to wszystko może przydarzyć się także Wam. Byłem tam i otrzymałem Błogosławieństwo! Pozwólcie, abym pokazał Wam drogę do Waszego Błogosławieństwa - Oleg Rusnak.

CO NAS CZEKA
Wykorzystując Fenomen Energii Kosmicznego Oczyszczenia istniejący w Kirgistanie przeprowadzimy aktywizujące medytacje, które pozwolą Wam zdobyć kosmiczne i fizyczne wartości. Miejsca, w których przeprowadzimy aktywację, słyną z kosmicznych i uzdrawiających mocy. Znajdują się one w przestrzenno-czasowych szczelinach. W takich miejscach prędkość naszej aktywacji wzrasta wielokrotnie.

JAK TO DZIAŁA
- Potrzebuję Waszej gotowości, wyraźnej intencji oraz wiary, że wszystko już zostało dla Was przygotowane. Reszta dokona się poprzez medytacje, które wprowadzą Was w strumień Kosmicznego Oczyszczenia, w którym otrzymacie wszystko, co jest Wam najbardziej potrzebne.

MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZIMY:
WĄWÓZ AŁTYN ARASZAN - słynący z gorących uzdrawiających źródeł radonowych i siarkowodorowych. Nazywany także "Złotym Źródłem", leży na wysokości 2.600m. Miejsce słynie ze wspaniałych widoków, źródeł termalnych i unikalnych lasów tian-szańskiej jodły.
Wąwóz Ałtyn-Araszan będzie dla naszej wyprawy wspaniałą bazą wypadową.
Medytując otworzymy się na przepływ Kosmicznej Energii, która dociera do tego miejsca.

"ZIELONA PIRAMIDA"
Wzdłuż jednego ze strumieni spływających z otaczających jezioro Issyk Kul gór wybierzemy się do niezwykłego wypłaszczenia, na którym znajduje się "Zielona Piramida". Jest to porośnięte drzewami wzgórze przypominające ukrytą pod ziemią piramidę. Miejsce to charakteryzuje się niebywałą energią i nazywane jest przez Olega portalem kosmicznej energii, w którym spotykają się energia kosmiczna z energią naszej planety.

AŚRAM ARASZAN ATA
Położone w środkowym Kirgistanie, na wysokości około 1.600m miejsce o dziewiczej energii i niezwykłych właściwościach. W miejscu tym pozbawionym jakichkolwiek negatywnych wpływów współczesnej cywilizacji znajdują się trzy uzdrawiające źródła oraz dwa kręgi kamienne reprezentujące energię męską i kobiecą.
KANION "BAJKA"
Jeśli kiedykolwiek chcieliście polecieć na Marsa, to już nie musicie tego robić ponieważ Mars jest na Ziemi. Kanion "Bajka" to niesamowite miejsce, w którym piaszczyste czerwone formacje przyjmują różne bajeczne formy. Miękkie skały o różnych odcieniach poddają się działaniu sił natury. Po kolejnym deszczu lub silnym wietrze krajobraz wąwozu zmienia się. Kanion jest jednocześnie potężnym kosmicznym portalem, poprzez który możecie nawiązać kontakt ze swoim Nauczycielem Duchowym.
JEZIORO ISSYK KUL
Leżące na wysokości 1609 m n.p.m. jezioro zajmuje powierzchnię 6280 km2 i uznawane jest za drugie co do wielkości górskie jezioro, po jeziorze Titicaca. Nazywane jest  "Gorącym Jeziorem" lub "Okiem Boga". Nad brzegiem tego potężnego portalu będziemy medytować, oczyszczać karmę, ustanawiać krystalicznie czyste połączenie z Wyższymi Mocami oraz odbierać informacje i przekazy.
PODCZAS NASZEJ WYPRAWY:
- poznacie starożytną kulturę kirgiską,
- dowiecie się jak wygląda życie w jurtach,
- będziecie medytować pod gwieździstym niebem,
- poznacie tradycyjne potrawy, sery, napoje,
- spotkacie się z przełożoną miejscowej wspólnoty duchowej, która ma swoją siedzibę w aśramie Araszan Ata.

Ramowy program seminarium w Kirgistanie:
28 czerwca 2019
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, wylot do Biszkeku z przesiadką  w Moskwie.
29 czerwca 2019
Przylot do Biszkeku w Kirgistanie, przejazd do hotelu w wąwozie Ałtyn Araszan, zakwaterowanie.
30 czerwca 2019
Zajęcia seminaryjne w wąwozie Ałtyn Araszan, zwiedzanie, kąpiele w gorących źródłach.
01 lipca 2019
Zajęcia seminaryjne w wąwozie Ałtyn Araszan, zwiedzanie, kąpiele w gorących źródłach.
02 lipca 2019
Wykwaterowanie, wyjazd do miejscowości Kadżi-Saj nad jezioro Issyk Kul, zakwaterowanie w pensjonacie Natalia, wieczorne zajęcia nad jeziorem.
03 lipca 2019
Poranne medytacje nad jeziorem Issyk Kul, wyjazd do wąwozu Bajka, powrót do pensjonatu, wypoczynek.
04 lipca 2019
Poranne medytacje nad jeziorem Issyk Kul, wyjazd do Zielonej Doliny do Piramidy, rytualny posiłek w jurcie, powrót do pensjonatu, wypoczynek.
05 lipca 2019
Przejazd do aśramu Araszan Ata (Kirgistan Środkowy), zakwaterowanie.
06 lipca 2019
Pobyt w aśramie Araszan Ata, zajęcia seminaryjne, przekazy w kręgu kobiecym.
07 lipca 2019
Pobyt w aśramie Araszan Ata, zajęcia seminaryjne, przekazy w kręgu męskim, pożegnalne ognisko.
08 lipca 2019
Przejazd z aśramu do Biszkeku, zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek.

09 lipca 2019
Zwiedzanie miasta, przejazd na lotnisko, wylot do Polski, lądowanie na Okęciu.
Ramowy program wyjazdu może ulec zmianie.


OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Czytaj wywiad z Olegiem Rusnakiem:
"Pytania do naszego życia" <<<>>> opublikowany w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar", 1/2018.
oraz cykl artykułów "Metafizyka ludzkiego ciała" zamieszczonych w numerach 10/2018, 11/2018, 12/2018 oraz 01/2019 miesięcznika "Czwarty Wymiar".


Parę słów od Olega Rusnaka.

Czy można obejść się bez tego seminarium?
- Tak, możesz i nadal wędrować w ciemności z zamkniętymi oczami, nie widząc wyjścia. Być może niektórym uda się znaleźć wyjście, lecz stracą na tym bardzo dużo czasu. Mnie osobiście zabrało to prawie 25 lat.

Czy boisz się, że twoje życie nie będzie już takie samo?
- Tak, nie będzie. Twoje życie zmieni się radykalnie. Będziesz inaczej patrzył na świat, będziesz miał wyższy poziom szczęścia. Stare problemy znikną robiąc miejsce dla nowych pozytywnych wyzwań.

Czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?
- Bądź gotowy do pracy nad sobą! Gdzieś w radości, gdzieś poprzez "Nie
mogę" i "nie chcę". W końcu narodzi się nowe myślenie i powstaną twoje przyszłe zwycięstwa.

Przygotuj się na ocean doświadczeń!
- Transformacja budzi stare lęki, chroniczne bloki i pretensje. Na zewnątrz jest wiele rzeczy, które powstrzymują Cię od życia. To jest nieprzyjemne. To boli. To łzy i gorycz. To normalne. To wszystko odejdzie robiąc miejsce dla twoich nowych pozytywnych doznań.
Nie można dostać czegoś nowego bez pozbycia się starego!

- Serdecznie zapraszam na moje seminarium - Oleg Rusnak


28 VI - 09 VII 2019 Fenomen Kosmicznego Oczyszczenia.
koszty seminarium obliczone przy minimum 10 osobach:
- opłata wpisowa: 700zł
- cena biletu powrotnego Warszawa - Biszkek: obecnie ok 2.300zł
- transfery, noclegi, wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki dziennie), zajęcia seminaryjne oraz tłumaczenie seminarium: 1.396$
Cena nie obejmuje: wydatków własnych, zakupionych pamiątek oraz ubezpieczenia turystycznego.
Uwaga:
Przesiadka tranzytowa na lotnisku w Moskwie nie wymaga posiadania wizy rosyjskiej. Do Kirgistanu obywatele Polski i Unii Europejskiej nie potrzebują wizy wjazdowej, jedynie paszport ważny jeszcze co najmniej przez 6 miesięcy.
Różnica czasu pomiędzy Polską a Kirgistanem - 5 godzin.

Więcej informacji:
ARS LIBRA
t
el: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl