23 VI - 01 VII 2019 - KIRGISTAN
Fenomen Kosmicznego Oczyszczenia
seminarium Olega Rusnaka
nad jeziorem Issyk Kul

Kirgistan

Na świecie istnieją wciąż miejsca, w których obecna jest Energia Kosmicznego Oczyszczenia. W Kirgistanie, czego mogłem osobiście doświadczyć, znalazłem rodzaj szczeliny w normalnej czasoprzestrzeni, w której czas zatraca swoją fizyczną prędkość.
Znamy wiele historii, w których gotowość człowieka do postrzegania nowych energii powoduje jego szyb
ki wzrost w różnych aspektach życia. To może wydarzyć się zawsze i wszędzie. Ale we wszystkich tych przypadkach potrzebny jest pewien rodzaj katalizatora. Takim katalizatorem może być spotkanie z innym człowiekiem, który odmieni nasze życie i poprowadzi ku lepszemu. Mogą to być także miejsca mocy, które wspomagają aktywizację ludzkiej świadomości i które pomagają, uaktywnić paranormalne zdolności, osiągnąć uzdrowienie, odnaleźć życiowy cel, zdobyć wiedzę lub ustanowić połączenie z Duchowym Nauczycielem.
- Kirgistan jest miejscem, w którym to wszystko może przydarzyć się także Wam. Byłem tam i otrzymałem Błogosławieństwo! Pozwólcie, abym pokazał Wam drogę do Waszego Błogosławieństwa - Oleg Rusnak.

CO NAS CZEKA
Wykorzystując Fenomen Energii Kosmicznego Oczyszczenia istniejący w Kirgistanie przeprowadzimy aktywizujące medytacje, które pozwolą Wam zdobyć kosmiczne i fizyczne wartości. Miejsca, w których przeprowadzimy aktywację, słyną z kosmicznych i uzdrawiających mocy. Znajdują się one w przestrzenno-czasowych szczelinach. W takich miejscach prędkość naszej aktywacji wzrasta wielokrotnie.

JAK TO DZIAŁA
- Potrzebuję Waszej gotowości, wyraźnej intencji oraz wiary, że wszystko już zostało dla Was przygotowane. Reszta dokona się poprzez medytacje, które wprowadzą Was w strumień Kosmicznego Oczyszczenia, w którym otrzymacie wszystko, co jest Wam najbardziej potrzebne.

MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZIMY:
TAŁAS - miasto w zachodnim Kirgistanie położone w dolinie rzeki Tałas. W tym miejscu Manas, legendarny kirgiski heros i wojownik otrzymał Błogosławieństwo od Rady Starszych, którzy obdarzyli go mocą i zdolnościami. Obecnie znajduje się tam aśram, w którym ja także otrzymałem Błogosławieństwo i rozpocząłem pisanie swojej kolejnej książki  "Uzdrawiające Kody Losu". Medytując otworzymy się na przepływ Kosmicznej Energii, która dociera do tego miejsca poprzez Portal Mocy.
MANŻYŁY - ATA
Wąwóz leżący w pobliżu południowego brzegu jeziora Issyk Kul, słynący z kilkunastu leczniczych źródeł aktywujących świadomość.
Dokładnie w tym miejscu znajduje się środek czasoprzestrzennej szczeliny. Tutaj spędzimy noc i będziemy medytować.
W kolejnym miejscu, w którym spędzimy cały dzień znajduje się portal ułatwiający aktywację naszych pragnień i przeznaczenia. Po medytacji poddamy się rytualnej kąpieli pod świętym wodospadem.
KANION "BAJKA"
Jeśli kiedykolwiek chcieliście polecieć na Marsa, to już nie musicie tego robić ponieważ Mars jest na Ziemi. Kanion "Bajka" to niesamowite miejsce, w którym piaszczyste czerwone formacje przyjmują różne bajeczne formy. Miękkie skały o różnych odcieniach poddają się działaniu sił natury. Po kolejnym deszczu lub silnym wietrze krajobraz wąwozu zmienia się. Kanion jest jednocześnie potężnym kosmicznym portalem, poprzez który możecie nawiązać kontakt ze swoim Nauczycielem Duchowym.
JEZIORO ISSYK KUL
Leżące na wysokości 1609 m n.p.m. jezioro zajmuje powierzchnię 6280 km2 i uznawane jest za drugie co do wielkości górskie jezioro, po jeziorze Titicaca. Nazywane jest  "Gorącym Jeziorem" lub "Okiem Boga". Nad brzegiem tego potężnego portalu będziemy medytować, oczyszczać karmę, ustanawiać krystalicznie czyste połączenie z Wyższymi Mocami oraz odbierać informacje i przekazy.
PODCZAS NASZEJ WYPRAWY:
- poznacie starożytną kulturę kirgiską,
- spędzicie noc w jurtach,
- będziecie medytować pod gwieździstym niebem,
- poznacie rytuał picia herbaty,
- spotkacie się z przełożoną miejscowego zakonu, który ma swoją siedzibę w tamtejszym aśramie.
 

OLEG RUSNAK
Psycholog, terapeuta, uzdrowiciel, twórca terapii reinkarnacyjnej. Autor 40 autorskich seminariów, 400 przekazów channelingowych i 500 medytacji. Opracował terapię reinkarnacyjną opartą na własnych doświadczeniach i ponad 10 tysięcy sesji indywidualnych.
Prowadzi seminaria na Ukrainie, Rosji, Europie i Azji, organizuje także wyjazdy duchowe do Egiptu i Kirgistanu.

Czytaj wywiad z Olegiem Rusnakiem:
"Pytania do naszego życia" <<<>>> opublikowany w styczniowym numerze miesięcznika "Czwarty Wymiar", 1/2018.
oraz cykl artykułów "Metafizyka ludzkiego ciała" zamieszczonych w numerach 10/2018, 11/2018, 12/2018 oraz 01/2019 miesięcznika "Czwarty Wymiar".


Parę słów od Olega Rusnaka.

Czy można obejść się bez tego seminarium?
- Tak, możesz i nadal wędrować w ciemności z zamkniętymi oczami, nie widząc wyjścia. Być może niektórym uda się znaleźć wyjście, lecz stracą na tym bardzo dużo czasu. Mnie osobiście zabrało to prawie 25 lat.

Czy boisz się, że twoje życie nie będzie już takie samo?
- Tak, nie będzie. Twoje życie zmieni się radykalnie. Będziesz inaczej patrzył na świat, będziesz miał wyższy poziom szczęścia. Stare problemy znikną robiąc miejsce dla nowych pozytywnych wyzwań.

Czujesz, że jeszcze nie jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie?
- Bądź gotowy do pracy nad sobą! Gdzieś w radości, gdzieś poprzez "Nie
mogę" i "nie chcę". W końcu narodzi się nowe myślenie i powstaną twoje przyszłe zwycięstwa.

Przygotuj się na ocean doświadczeń!
- Transformacja budzi stare lęki, chroniczne bloki i pretensje. Na zewnątrz jest wiele rzeczy, które powstrzymują Cię od życia. To jest nieprzyjemne. To boli. To łzy i gorycz. To normalne. To wszystko odejdzie robiąc miejsce dla twoich nowych pozytywnych doznań.
Nie można dostać czegoś nowego bez pozbycia się starego!

- Serdecznie zapraszam na moje seminarium - Oleg Rusnak


23 VI - 01 VII 2019 Fenomen Kosmicznego Oczyszczenia.
koszty seminarium obliczone przy minimum 10 osobach:
- opłata wpisowa: 700zł
- cena biletu powrotnego Warszawa - Biszkek: obecnie ok 2.000zł
- transfery, noclegi, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia seminaryjne, tłumaczenie seminarium: (koszty podamy wkrótce)
Cena nie obejmuje: wydatków własnych, zakupionych pamiątek oraz ubezpieczenia turystycznego.
Uwaga: wyjazd z Polski na seminarium może nastąpić już 22 VI 2019, co związane jest z dostępnymi połączeniami lotniczymi.
Do Kirgistanu obywatele Polski i Unii Europejskiej nie potrzebują wizy wjazdowej, jedynie paszport ważny jeszcze co najmniej przez 6 miesięcy.
Różnica czasu pomiędzy Polską a Kirgistanem - 5 godzin.

Więcej informacji:
ARS LIBRA
t
el: (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673
Zgłoszenia przyjmujemy na: arslibra@o2.pl