JAN OD BOGA
Joao Teixeira de Faria

BRAZYLIA - ABADIANIA
Wyjazd na dwa tygodnie do słynnego uzdrowiciela

 

Joao Teixeira de Faria, zwany Janem od Boga, jest jednym z największych uzdrowicieli XX-go i XXI-go wieku.
Urodził się 24-go czerwca 1942 roku w miejscowości Cachoeira da Fuaca w Brazylii w ubogiej rodzinie katolickiej. Jego ojciec był krawcem i początkowo Joao poszedł w jego ślady. W wieku szesnastu lat opuścił jednak dom rodzinny w poszukiwaniu pracy. Wędrującemu przez Mato Grosso młodemu Joao w miejscowości Campo Grande ukazała się święta Rita z Cascia. Święta przykazała chłopcu, aby udał się do Redeemer Spiritual Center, gdzie już na niego czekają. Kiedy Joao doszedł do zabudowań Centrum natychmiast został owładnięty przez byt niematerialny, za sprawą którego zostało uzdrowionych kilka modlących się tam osób. Sam młodzieniec niczego nie pamiętał.

Od tego dnia Joao bardzo często zaczął użyczać swojego ciała istotom duchowym, które jego rękami dokonywały uzdrowień. Wtedy to zaczęto nazywać go Joao de Deus, czyli Jan od Boga.
Początkowo młodzieniec był bardzo przestraszony i zmieszany zaistniałą sytuacją. W swoich żarliwych modlitwach prosił nawet Boga, aby uwolnił go od tak wielkiej odpowiedzialności. Tymczasem jego mediumiczne zdolności pogłębiły się doprowadzając do tego, że obecnie udokumentowano ponad 32 różne byty (Uzdrowiciele Duchowi), które poprzez Joao dokonują uzdrowień. Wypełniając swoje przeznaczenie, przez wiele lat (mimo oczywistego strachu, który napełniał go przed każdym owładnięciem) poświęcił całe swoje życie użyczając niebiańskim lekarzom swojego ciała, które stawało się narzędziem uzdrawiania.
Już od ponad czterdzieści lat Brazylijczycy pielgrzymują do Jana od Boga (gdziekolwiek w tym czasie nie mieszkał) w nadziei na wyzwolenie od gnębiących ich fizycznych i psychicznych chorób oraz psychologicznych problemów. Przybywający z całego świata ludzie stają się świadkami, uczestnikami i pomocnikami w niekończącym się festiwalu cudownych uzdrowień.
Joao Teixeira sam nikogo nie uzdrawia. Jego ciało staje się narzędziem, a on sam kanałem, za pomocą, którego pojawiające się energie uzdrowicieli duchowych dokonują operacji. Joao niczego nie pamięta z tego, co miało miejsce w czasie dokonywanych zabiegów.
W każdą środę, czwartek i piątek już od godziny 8 rano Joao staje się w medium pozwalając wniknąć w swoje ciało uzdrawiającym bytom. Kiedy jakiś byt przejmuje władze nad ciałem Teixeiry jest to widoczne dla wszystkich zgromadzonych, albowiem Brazylijczyk zmienia nie tylko swoje zachowanie i osobowość, ale nawet głos, sposób mówienia i kolor oczu. Każda z istot duchowych nawiedzających Jana od Boga jest znakomitym uzdrowicielem, lekarzem, bądź chirurgiem. Większość bytów chętnie się przedstawia, dzięki czemu udało się już zidentyfikować ponad 32 duchowych uzdrowicieli wszystkich czasów.
Duchowi kierującemu ciałem Joao towarzyszy zawsze szereg niewcielonych bytów, które dokonując energetycznych zabiegów na wszystkich osobach, które codziennie stają przed Teixeirą.
Po zakończeniu całego procesu terapeutycznego byty opuszczają ciało Joao, a on na powrót staje się sobą. Energia, która wciela się w Brazylijczyka podczas porannego seansu najczęściej ustępuje innej, która dokonuje zabiegów w czasie trwania popołudniowych terapii.
W klinice nazywanej Casa de Dom Inácio de Loyola (Domem Ignacego Loyoli, założyciela zakonu jezuitów), na cześć jednego z pierwszych bytów, który nawiedził Joao,
dokonuje się zabiegów dwojakiego rodzaju: widzialnych i niewidzialnych.
- zabiegów widzialnych (fizycznych) dokonuje osobiście Jan od Boga na osobach, które skończyły 18 lat, a nie przekroczyły 52 i które zgłosiły się dobrowolnie lub zostały przez Joao osobiście wybrane.
- zabiegów niewidzialnych (energetycznych), którym poddawani są wszyscy pozostali uczestnicy sesji terapeutycznych, a dokonywanych przez byty energetyczne pojawiające się w wewnętrznych salach medytacyjnych Casa de Dom Inácio.
Do kliniki Joao Teixeiry de Faria przybywają ludzie w nadziei na wyleczenie chorób, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna, jak: rak, AIDS, artretyzm, astma, zaćma, paraliż, choroby psychiczne.
W Abadianii pojawiają się także terapeuci i uzdrowiciele, którzy twierdzą, że dzięki spotkaniom z Janem od Boga otrzymali nowe moce duchowe wspomagające ich w leczeniu swoich pacjentów.
Czytaj relacje z podróży do Brazylii:
"JAN OD BOGA - OSTATNIA NADZIEJA"
- tekst Włodzimierza Adama Osińskiego
"RELACJA Z BRAZYLII" - wspomnienia terapeuty i uczestnika wyjazdu Witalisa Kobusa.


Zobacz galerię zdjęć z KLINIKI JOAO TEIXEIRY <<<>>>
oraz najnowszą galerię BRAZYLIA W PANORAMIE <<<>>>Wyjazd do Brazylii do miejscowości Abadiania.
- wyjazd 2-tygodniowy
Koszt wyjazdu:
- bilet lotniczy, wg aktualnych cen,
- część biletu lotniczego i zakwaterowania przewodnika, rozkłada się na wszystkich uczestników wyjazdu,
- honorarium od osoby za 2 tygodnie opieki i prowadzenia w Casie u Jan od Boga: 1.000 zł,
- przejazd z lotniska do Abadiania, zakwaterowanie i wyżywienie, powrót na lotnisko: 550 Euro.
Pobyt w pokojach dwuosobowych z łazienkami.
Dopłata do pokoju jednoosobowego - 50 Euro.
Cena nie zawiera: opłaty wyjazdowej z Brazylii (ok. 36 dolarów), przepisywanych przez Joao pastylek ziołowych, "krystalicznych łóżek", wycieczek fakultatywnych, ubezpieczenia w czasie pobytu w Brazylii, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
ARS LIBRA otrzymała oficjalną aprobatę ENERGII i JANA OD BOGA na prowadzenie grup z Polski.

UWAGA
Istnieje możliwość poprowadzenia wyjazdów indywidyualnych lub rodzinnych do JANA OD BOGA w dowolnym terminie. Koszty takiego wyjazdu obliczane są zawsze indywidualnie.WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
1. BRASIL - zwiedzanie stolicy Brazylii (1 dzień - koszt ok. 75 Reali)
Zwiedzanie najsłynniejszych budowli stolicy kraju Brazylii: Katedra Metropolitana, Kościół św. Jana Bosco, Gmach Zgromadzenia Narodowego, Świątynia Dobrej Woli, Wieża Telewizyjna.

2. PIRENOPOLIS - (1 dzień - koszt ok. 125 Reali)
Zwiedzanie historycznej miejscowości założonej przez portugalskich osadników na początku XVIII wieku. W programie: Kościół Nossa Senhora do Rosario, Muzeum Sztuki Sakralnej, Stary Rynek, Park Krajobrazowy Vagafogo. wodospad Meia Lua lub Usina Velha.


BEZPŁATNE PROŚBY O UZDROWIENIE
Osoby, które nie mogą wyjechać do Brazylii mogą przekazać nam listy do Jana od Boga z prośbami o uzdrowienie. Listy zostaną zabrane i złożone w klinice "
Casa de Dom Ignacio", gdzie przechowywane są w specjalnych koszach z modlitwami przez rok czasu.
Prośby o uzdrowienie zabieramy ze sobą całkowicie bezpłatnie.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE
Podczas pobytu w Brazylii będziemy mieli okazję poznać ten niesamowity egzotyczny kraj, jego kulturę oraz mieszkańców.
INDIANIE FULNIO
Występ zespołu amazońskich Indian z plemienia Fulnio zamieszkujących oryginalnie południowo-wschodnie rejony Brazylii. Obecnie, na skutek wycinania Puszczy Amazońskiej, Indianie z tego plemienia opuścili swoje dawne siedziby i przenieśli się w głąb kontynentu oraz na wybrzeże.

ZAPISZ MNIE

Wyjazd zostanie zorganizowany w przypadku zebrania odpowiedniej liczby osób.